darmowa gra war thunder

War Thunder

Oceń grę:

War Thunder 3.00/5 (60.00%) 1 ocen

Graj

Od wielu lat istnieje w sieci spór o to, czy słowo „zajebisty” jest przekleństwem. Skoro nie podkreśla nam go przeglądarka, to mniemamy, iż nie jest. Aby odpowiednio użyć tego słowa, zdecydowaliśmy się nadać mu nieco kolorytu. Kolorytu, który znajdziemy w jednej z najbardziej widowiskowych gier ostatnich lat – War Thunder. O samej grze napisano już bardzo wiele, ale tylko nieliczna grupa ludzi postarała się o rzetelny opis tej produkcji. Nie ma co się dziwić, wszak jest to zajebista produkcja i właśnie w zajebistych słowach należy ją opisywać. Pora na naszą mini recenzję.

Ta gra MMO została wydana stosunkowo niedawno, ale od razu przypadła do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie dobre i mocne wrażenia. Wcielamy się w postać pilota samolotu. Do wyboru mamy kilka bardzo ciekawych maszyn bojowych, dzięki którym będziemy na początku szkolić swoje umiejętności, a następnie brać udział w wojnie. Wielu graczy zarzuca (i zresztą słusznie) podobieństwa tej gry do innego kultowego dzieła – Word of Warplanes. Na szczęście osoby myślące zauważą ogromną różnicę w tych dwóch produkcjach i nie będą ich stawiać w jednym szeregu obok siebie. Te dwie gry diametralnie się różnią, ale obydwie tak samo wciągają graczy na długie godziny przed komputer.

Ogromny wybór maszyn bojowych, bardzo ciekawe mapy i wciągająca grafika to tylko kilka z tych cech, które powodują, iż nawet najbardziej wymagający gracz będzie zdecydowanym, aby zagrać w tą grę. Przenieśmy się zatem w do czasów, kiedy w Europie (i nie tylko) panowała wojna …

.. a wszystko zaczęło się od samolotów

Samoloty są znane pewnie wszystkim. Wielu z nas za czasów młodocianych marzyło o pilotowaniu samolotu. W sieci istnieje wiele gier, które są typowymi symulacjami prawdziwych, sporych samolotów, ale nie odzwierciedlają one rzeczywistości. Jeden mały podmuch wiatru może spowodować, że nasz samolot zacznie się niepewnie poruszać. Czy znajdziemy to w typowych symulacjach? Oczywiście, że nie, ale w War Thunder na pewno tak. „War Thunder” to gra sieciowa i wieloosobowa, jak wszystkie „darmówki”, ale w odróżnieniu od nich posiada bardzo rozbudowany komponent przeznaczony dla tych, którzy chcą się bawić solo, bez współuczestników, oraz tych, którzy chcą grać z innymi ludźmi. Podczas rozgrywki przyjdzie nam oczywiście walczyć z wrogami. Możemy prowadzić wojnę z innymi samolotami, a możemy też strzelać w czołgi, które znajdują się na ziemi. Mnogość technik lotu jest praktycznie nieskończona, a dzięki ciekawemu silnikowi sterowania cała gra wydaje się .. zajebista (a jakże!).

Opinia o War Thunder

Nie ma sensu nadal się rozpisywać. Nie będzie nawet krótkiej opinii recenzenta. Od nas pełna dycha, 10/10!

  • Plusy:
  • grywalność;
  • grafika;
  • sterowanie;
  • spory wybór samolotów;
  • samouczek;
  • muzyka;
  • silnik graficzny;
  • Minusy:
  • BRAK!

blog comments powered by Disqus