Scrap Mechanic Za Darmo PC

Od już kilku, jak nie kilkunastu dobrych lat gry z gatunku survival albo sandbox, czyli takie jak Scrap Mechanic za darmo zyskują coraz to większą i rosnącą wykładniczo popularność. Lecz czym one tak przyciągają graczy? …

Scrap Mechanic Za Darmo PC

Od już kilku, jak nie kilkunastu dobrych lat gry z gatunku survival albo sandbox, czyli takie jak Scrap Mechanic za darmo zyskują coraz to większą i rosnącą wykładniczo popularność. Lecz czym one tak przyciągają graczy? A no rozbudowaną i ciekawą rozgrywką, gdzie jednak nie znajdziemy wciągającej fabuły, lecz sporą swobodę i dowolność w działaniach. Taką grą właśnie jest Scrap Mechanic. Każdy, kto uwielbia budowanie ogromnych budowli, co swoją drogą nie trwa krótko, to odnajdzie się w tej grze w 100%.

Gra głównie stała się popularna z powodu tego, jakie rzeczy właśnie gracze w niej tworzyli. Nikt wcześniej nie wiedział o tak dużym potencjale Scrap Mechanic za darmo PC, który tylko czekał na odkrycie, aż w internecie zawrzało od wyczynów graczy.

Rozgrywka w Scrap Mechanic Za Darmo

W grze mimo wszystko nie brak kilku trybów rozgrywki. Między innymi znajdziemy tutaj także tryb fabularny, jest także kooperacyjny oraz multiplayer. Tryb fabularny, mimo że nie opiewa w porywającą historię, to daje nam wiele możliwości na spędzenie samotnie chwil z grą, tworząc swój własny świat wedle własnych zasad. Sama linia fabularna, którą tu znajdziemy, nie przeszkadza nam wcale w naszym budowniczym szale, więc nie ma się o co martwić.

Sprawdź też: Farming Simulator 19 Za Darmo PC

Na całe szczęście w grze znajdziemy dość rozbudowany samouczek, który na pewno przyda się nowym graczom, którzy nie mieli jeszcze styczności z takim tytułem. Przez całą grę za to będzie towarzyszyć nam książka, która w prosty sposób pokazuje nam wszystkie możliwe schematy do budowy, czy to budynki, czy pojazdy.

W grze Scrap Mechanic za darmo znajdziemy ponad 100 materiałów, dzięki którym będziemy w stanie tworzyć bardzo proste lub mega zaawansowane konstrukcje. Między innymi możemy w grze z bardziej skomplikowanych rzeczy stworzyć cały silnik samochodowy od podstaw, czy też łożyska, lub bardzo skomplikowane elektroniczne czujniki.

Możliwości budowy podzielone zostały na statyczne i dynamiczne. Statyczne oczywiście łatwo określić można jako budynki i struktury różnej maści. Dynamiczne, jak także można się domyślić, są to wszystkie pojazdy, które umożliwia nam do zbudowania Scrap Mechanic za darmo.

Na start w trybie fabularnym za zadanie mamy zbudować swój pierwszy samochód. Potrzebne do tego jest nam plan pojazdu, prototyp oraz łożyska. Po uzyskaniu wszystkiego i złożeniu w całość, mimo że nasz pojazd nie będzie w 100% procentach sprawną maszyną, ponieważ idealne zestrojenie wszystkich mechanizmów trwa bardzo długo oraz wymaga pewnych części, których na starcie nie mamy, lecz no cóż… Mamy nasze pierwsze auto!

Polecamy również: BeamNG Drive Download za darmo

Tryb kooperacyjny oraz multiplayer do gry wnosi mnóstwo nowych rozwiązań. Po pierwsze razem z grupką przyjaciół możemy dzielić się zadaniami, które oczywiście sami sobie wyznaczymy, gdyż w trybach sieciowych nie mamy żadnego dziennika z zadaniami. Panuje tutaj pełna dowolność wyboru i to, co stworzymy od razu, zależy tylko od naszej decyzji.

Grafika w Scrap Mechanic za darmo nie powala, lecz pamiętajmy, że jest to prosty sandbox, który został stworzony przez niewielkie studio, a mimo to gra oferuje nam wiele ciekawych i zabawnych rozwiązań. Myślę, że w tym położeniu elementy graficzne można postawić na drugim miejscu, aczkolwiek gra nadal wygląda bardzo dobrze!

Efekty dźwiękowe w grze także są niczego sobie. Budowanie różnych obiektów odbywa się w akompaniamencie przyjemnej dla ucha cichej w tle muzyczki. Nie jest ona za głośna i nie zagłusza innych efektów dźwiękowych, przez co też jest ona dużym plusem. Same dźwięki związane z budową brzmią dość realistycznie. Twórcy mocno postarali się przy produkcji swojego małego dziecka. 

Dodaj komentarz