The Sims 4 Za Darmo PC

The Sims 4 za darmo, czyli obecnie najnowsza część przygód Simów w symulatorze życia, jaki od lat jest nam przedstawiany przez studio Maxis od Electronic Arts. Premiera odbyła się we wrześniu 2014 roku, a gra …

The Sims 4 Za Darmo PC

The Sims 4 za darmo, czyli obecnie najnowsza część przygód Simów w symulatorze życia, jaki od lat jest nam przedstawiany przez studio Maxis od Electronic Arts. Premiera odbyła się we wrześniu 2014 roku, a gra sama w sobie doczekała się już dziesiątek dodatków rozwijających grę. Do dziś jest dość obszernie aktualizowana, a wszystkie błędy powstałe w postprodukcji są także na bieżąco naprawiane.

Czwarta już odsłona kultowej serii symulacji życia, czyli The Sims 4 Download, która 2 dekady temu zawładnęła światem, jest do dziś kontynuowana. Już sama podstawowa wersja gry przedstawia nam ponad dwu krotność możliwości, które znamy z trójki, a trzeba jeszcze wspomnieć o dodatkach, których jest od groma do zainstalowania.

Wprowadzają one multum nowości znajdujących się w grze powodując rozszerzenie rozgrywki o kolejne kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt godzin.

Jakie różnice znajdziemy w The Sims 4 Za Darmo względem innych wersji?

W odróżnieniu od poprzednich części serii, na przykład The Sims 3 Simowie mogą przeżywać emocje takie jak złość, radość, smutek, czy nawet miłość, które mają wpływ na rozwój postaci podczas rozgrywki. Tak samo jak potrzeby życiowe, o które warto zadbać, by nasz Sim czuł się realizowany w tym wirtualnym życiu.

Jak to w każdej nowej odsłonie studio Maxis pokusiło się o coraz więcej obiektów możliwych do użycia w grze. Usprawniono mocno kreator postaci, w którym już dosłownie jesteśmy dokonać zmian praktycznie w każdym aspekcie ciała ludzkiego.

Niestety twórcy względem trzeciej części trochę cofnęli się, niżeli poszli naprzód. Nie ma między innymi możliwości przemieszczania się po okolicy bez pojawiających się ekranów ładowania mapy.

Sprawdź też: The Sims 3 Za Darmo PC

W The Sims 4 za darmo PC brakuje też otwartego otoczenia, co było nowością w poprzedniej części. Jasne możemy przemieszczać się po mapie w celu odwiedzenia innych Simów czy też, żeby wyjść na drinka do baru, lecz niestety lokacje te są zamknięte w takim przysłowiowym, kwadracie próżniowym, gdzie nie znajdziemy nic innego. 

Początkowo studio Maxis oznajmiło, że w nowej odsłonie The Sims 4 za darmo nie pojawią się niektóre elementy znane z poprzednich części serii takie jak np. obecność małych dzieci. Spowodowało to negatywną reakcję fanów, co zaowocowało w późniejszym okresie zapowiedź, że dodatki z dziećmi pojawią się w kolejnych aktualizacjach gry.

W styczniu 2017 wydano darmową aktualizację zatytułowaną The Sims 4: Małe dzieci, wprowadzającą do gry dzieci. Była ona dostępna do pobrania dla każdego posiadacza kopii.

Jak to nowa odsłona dodano także wiele nowości w grze. Między innymi rozwinięto ścieżkę kariery Sima, co spowodowało poświęcenie większej uwagi naszej wirtualnej kopii.

Warto było rozwijać jego umiejętności, które wymagali od naszego Sima jego pracodawcy w grze, ponieważ po już dwóch lub trzech dniach pracy mógł on liczyć na awans za dobrą pracę.
Owocowało to wyższą stawką dniową oraz premiami awansowymi.

Od czasu poprzedniej odsłony poprawiła się także mocno grafika, która teraz jest bardziej realistyczna niż w trójce. Opawa audio też uległa ożywieniu i muzyka, która towarzyszy nam w tle rozgrywki cieszy ucho i nie daje efektu znużenia po kilku godzinach gry.

The Sims 4 za darmo na długo znów postawiło poprzeczkę w kontekście symulatorów życia, gdzie nadal seria jest niezastąpionym królem. Obecnie studio Maxis bardziej skupia się na fakcie rozszerzania obecnej odsłony, w sposób taki jakby już kolejnej nie planowali.

Wszystko na dobrą sprawę rozwinie się z czasem, bo dodatki, które są stopniowo ciągle wypuszczane, wprowadzają nam do gry wiele nowych rozwiązań, a sama gra jest ciągle przez studio aktualizowana, poprawiając różne błędy z przeszłości. Taki ruch studia jest w sumie zrozumiały na tak długo, jak nie pojawi się konkurent walczący o koronę na szczycie. 

Dodaj komentarz