The Sims 3 Za Darmo PC

The Sims 3 za darmo, czyli kolejna odsłona popularnego symulatora życia od studia Maxis wydana w czerwcu 2009 roku. Kolejna odsłona po kultowej dwójce oferuje znów o wiele bardziej rozbudowany kreator postaci oraz całkowicie nowy …

The Sims 3 Za Darmo PC

The Sims 3 za darmo, czyli kolejna odsłona popularnego symulatora życia od studia Maxis wydana w czerwcu 2009 roku. Kolejna odsłona po kultowej dwójce oferuje znów o wiele bardziej rozbudowany kreator postaci oraz całkowicie nowy i poszerzony model budowy naszych nieruchomości w grze.

Standardowo czeka nas wiele przygód w świecie simów, lecz na start ważne jest osiedlenie się i złapanie pierwszych kontaktów z sąsiadami. Praca też by się przydała, by zdobyć kolejną gotówkę na rozbudowę naszej posiadłości.

Jak w każdej odsłonie musimy znaleźć pracę, więc musimy się też skupić, na umiejętnościach naszego sima by ten mógł awansować z czasem swojej ścieżki kariery.

Jakie innowacje znajdziemy w The Sims 3 Za Darmo?

W trzeciej już odsłonie kultowego cyklu dodano pewne nowości, które nie umknęły mojemu oku. Między innymi powierzchnia użytkowa naszego regionu, w którym teraz się znajdujemy, jest o wiele większa.

Ba, teraz mamy nawet możliwość wyjścia na miasto do małego baru lub restauracji samemu, lub przyjaciółmi – podobnie to wygląda w grze The Sims 4 Download. Możemy też po prostu wyjść, by poznać nowych simów i zaprzyjaźnić się z nimi.

Kolejną bardziej rozbudowaną kwestią w The Sims 3 za darmo jest nowy system pragnień oraz potrzeb naszych wirtualnych kopii. Spełnianie ich potrzeb daje nam cenne punkty życiowe, które możemy wykorzystać na różne elementy, które możemy zamieścić w domu, lub też na odmładzający napój w celu przedłużenia życia naszego sima.

Bardzo ważna w grze The Sims 3 za darmo jest także rodzina. Warto ją założyć, lecz nie za późno, bo możemy nie zdążyć z tym, aż nasz potomek będzie zdalny do samodzielnego zarządzania domem.

W przypadku śmierci naszego sima przychodzi po nas kosiarz, a nasza udręczona dusza może pozostać razem z rodziną gdy tylko wybudujemy nasz nagrobek za domem.

Sprawdź też: The Sims 4 Za Darmo PC

Pewnymi nowościami są pewne przypadkowe zdarzenia, które dzieją się od czasu do czasu. Dla przykładu w nocy do naszego domu może włamać się złodziej, który będzie chciał nas obrabować.

Warto zabezpieczyć się przed tym w alarm, by po wejściu przestraszyć złodzieja, który ucieknie. Na miejscu pojawi się też policja, lecz będzie ona już na miejscu po fakcie i po krótkiej rozmowie po prostu opuści nasze domostwo.

Kolejną nowością jest fakt, że teraz sim może sam ugasić pożar. Po rozpętaniu się ognia nasz mały bohater wyciąga gaśnice i bez większego problemu ugasi pożar. W poprzedniej odsłonie by nie doszło do spalenia całej posiadłości, musieliśmy mieć alarm przeciwpożarowy, który wzywał straż pożarną na miejsce i gasiła ogień.

Jak z każdą częścią, w The Sims 3 za darmo PC dodano trochę nowych obiektów w grze, które za odpowiednią gotówkę możemy kupić i wyposażyć nimi dom.

Warto także rozwijać zainteresowania naszego sima. Teraz podczas rozmowy z różnymi simami możemy dzielić się naszymi umiejętnościami lub po prostu o nich rozmawiać i nabywać przez to także doświadczenia.

Odświeżeniu w The Sims 3 za darmo PC uległa też oprawa graficzna i dźwiękowa. Grafika stała się bardziej realna i wyrazista. Nasze simy mają lepiej wyglądające już nie aż tak kanciate twarze co mocno zaczyna zachęcać płeć piękną, by godzinami siedzieć w kreatorze sima, by móc dopracować każdy możliwy detal jego bądź jej wyglądu.

Ścieżka audio, mimo iż niewielkiemu to uległa odświeżeniu. Utwory, które możemy usłyszeć podczas rozgrywki w tle, zostały lekko zmodyfikowane i są teraz bardziej żywiołowe.

Ten efekt daje nam więcej sił do działania i nie nudzi tak szybko jak było to w poprzednich odsłonach. Mimo 12 lat za sobą gra nadal wygląda świeżo, co bardzo zachęca do sięgnięcia po ten tytuł.

Mogę zagwarantować, że w grze spędzicie wiele godzin na dobrej zabawie, tworząc coraz to nowe historie lub modyfikując już obecnych simów na mapie, ponieważ niektóre rodziny są już gotowe i interaktywne do gry przez nas. Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz