Farming Simulator 19 Za Darmo PC

Farming Simulator 19 za darmo to kontynuacja kultowego już cyklu z serii symulatora życia na farmie, lub też jak kto woli symulatora prowadzenia farmy, albo jeszcze ewentualnie uprawiania roli. Gra Farming Simulator 19 za darmo …

Farming Simulator 19 Za Darmo PC
Darmowe-Gry.pl > Gry PC > Farming Simulator 19 Za Darmo PC

Farming Simulator 19 za darmo to kontynuacja kultowego już cyklu z serii symulatora życia na farmie, lub też jak kto woli symulatora prowadzenia farmy, albo jeszcze ewentualnie uprawiania roli. Gra Farming Simulator 19 za darmo PC ujrzała światło dziennie w listopadzie 2018 roku, czym liczba 19 przy tytule może trochę zmylić, lecz po prostu gra została wydana z lekkim wyprzedzeniem czasowym przed rokiem 2019.

W grze od czasu swojego poprzednika zmieniło się wiele. Ważnym faktem jest też podejście producenta, które też mocno się zmieniło i nie wydaje już swojej gry co rok. Plany na kontynuację są jeszcze różne, lecz widać, że studio Giants Software dąży do podobnego efektu, jaki jest widoczny w Euro Truck Simulator 2.

O co chodzi? Dokładnie o jedną grę na lata, która rozszerzana jest poprzez płatne dodatki, oraz aktualizowana na bieżąco w celu eliminacji błędów w grze. Pogłoski o kolejnej odsłonie Farming Simulator były dopiero na początek roku 2021.

Mamy już natomiast informacje o premierze najnowszej wersji, czyli Farming Simulator 22 Download. Istnieją w sieci również przecieki, które pozwalają zagrać w tę wersję już teraz – przed premierą.

Co nowego w Farming Simulator 19 Za Darmo?

Lecz przejdźmy do meritum. W FS19 za darmo ponownie mocno odświeżono grafikę. Poprawiono wiele błędów związanych z optymalizacją, względem poprzednika, co wypłynęło pozytywnie na odbiór gry. Dodano kolejne licencjonowane marki pojazdowe oraz kolejne pojazdy do gry, które zwiększyły nasze możliwości.

Sprawdź też: BeamNG Drive Za Darmo PC

Mocno rozwinięto dział związany z leśnictwem oraz ścinaniem drzew. Dodano także nowe machiny, które posłużą nam do nowych rozwiązań z drewnem w grze, lecz pozostawiono także te stare, które sprawdzały się do dziś.

Rozwinięto i odświeżono wygląd mapy, którą posługujemy się do przemieszczania się po naszej farmie w Farming Simulator 19 Download w formie szybkiej podróży pomiędzy pojazdami gospodarczymi. Tereny roli możemy teraz dowolnie oznaczać sobie, na różne parcele z oznaczeniem numerowym co może nam pomóc w zapamiętaniu, co gdzie posiadamy w danym momencie.

Na dość dużą dezaprobatę w grze Farming Simulator 19 za darmo PC zasługuję sztuczna inteligencja pracowników, których możemy zatrudnić do pomocy nam przy polach. Gdy nadamy pracownikowi zadanie np. nawożenia pola, często występuje błąd, że po pierwszym przejeździe po pierwszej długości pola, pracownik traci orientację w terenie i zaczyna kręcić się w kółko z całą maszynerią.

Błąd ten jest bardzo irytujący, gdyż niestety zmusza nas do podjęcia samemu pracy w sektorach, które naszej uwagi nie powinny na ten moment wymagać, ponieważ np. mamy teraz coś ważniejszego na mapie do zrobienia.

Do gry Farming Simulator 19 za darmo dodano także bardzo ciekawy aspekt, jakim jest zachwaszczenie. Na czym to polega? Otóż stricte polega to na tym, że na polach mogą rosnąć nam chwasty, których musimy się pozbywać, ponieważ są to pasożyty w stronę naszych upraw.

Osobiście gdy grałem w Framing Simulator 19 za darmo, to musiałem wyłączyć w pewnym momencie opcje z chwastami, gdyż rozrosły się one do takich rozmiarów, że już nie dawałem sobie z nimi rady. System z nimi jest bardzo ciekawy, lecz mocno czasochłonny i kto wie, może w następnych aktualizacjach bądź wersjach gry znajdziemy lepsze rozwiązanie tej opcji.

W Farming Simulator 19 za darmo dodano także wapno, które co kilka dni w grze trzeba roztrząsnąć nad polami, by nasze gleby się nie zepsuły podczas rozgrywki.

Jak można już finalnie zauważyć w grze mamy wiele nowych rozwiązań. Jedne są bardzo ciekawe i wydają się rozwojowe w przyszłości, inne znów wymagają poprawek, gdyż ich błędy mocno kłują w oczy.

Myślę, że z biegiem czasu błędy obecne w grze zostaną poprawione przez twórców i pozwoli to na o wiele lepsze odczucia z gry. Sam przy FS 19 za darmo bawię się świetnie i miło spędzam kolejne godziny na uprawie moich pól.

Dodaj komentarz