House Flipper Za Darmo PC

Wydany w 2018 roku przez Polskie studio Frozen District tytuł House Flipper za darmo, stał się ogromnym nowym krzykiem mody w świecie gier o symulatorach. Jak twórcę opisali, ich produkcja to symulator dekorowania oraz remontowania …

House Flipper Za Darmo PC

Wydany w 2018 roku przez Polskie studio Frozen District tytuł House Flipper za darmo, stał się ogromnym nowym krzykiem mody w świecie gier o symulatorach. Jak twórcę opisali, ich produkcja to symulator dekorowania oraz remontowania domów. I w sumie tak jak została ona nam opisana tak też przedstawia się po części rozgrywka.

W grze kupujemy często mocno zdewastowane domy, tylko po to, by poddać je generalnemu remontowi oraz pięknie udekorować za posiadane środki na koncie, by następnie wystawić dom na sprzedaż i zarobić na tym. I w sumie tak w kółko.

Osobom, które grały w The Sims 4 Download mogą tę grę polubić ze względu na podobne elementy i aspekt budowy domów.

Co możemy robić w House Flipper Za Darmo?

Lwią część gry zajmuje nam co prawda remontowanie domu, wyburzanie ścian, malowanie, dekorowanie, ustawianie mebli i tak dalej. Poza tym w grze House Flipper za darmo znajdziemy także dość dobrze przedstawiony i oskryptowany model kupowania posiadłości z dostępnej w świecie gry giełdzie, gdzie wchodzimy w drobne interakcje ze sprzedającym.

Bardzo podobnie sprawa ma się podczas gdy to my sprzedajemy takowy dom jakiemuś npctowi w grze, lecz z dodatkiem tego, że musimy trafić w czyjeś gusta. O co chodzi? Otóż fakt, że komuś mogą podobać się rozwiązania, jakie zastosowaliśmy w domu, może sprawić, że zapłaci on więcej i zarobimy większe pieniądze na sprzedaży.

Zanim jednak przejdziemy do remontowania wielkich posiadłości, gra na start oferuje nam drobny samouczek w postaci pomniejszych zleceń, gdzie musimy komuś zamontować jakieś drobne części w domu, lub sprzątnąć, czy też przemalować jakąś ścianę. Tak powoli wdrażamy się w świat pracy budowlanej.

Zobacz też: The Sims 3 Za Darmo PC

W grze House Flipper za darmo dość w dobry sposób jest przedstawiona ekonomia naszego portfela. Nie wszystko dostajemy od razu, a na wiele rzeczy trzeba wyłożyć niemałe pieniądze. Musimy liczyć się z kosztami, które ponosimy, by nagle nie okazało się, że jeszcze mamy jeden pokój do skończenia, a na koncie w banku mamy zero.

Dlaczego więc House Flipper za darmo, który z pozoru jest kolejną grą z gatunku prostego symulatora życia, lub pracy, jest tak wciągający? Ponieważ gra oferuje nam czynności, których w realnym świecie nie każdy jest w stanie, lub ma odwagę się podjąć.

To tutaj nie męcząc się przy tym możemy własnoręcznie wykafelkować całą łazienkę, lub w kilkanaście minut sprzątnąć cały dom. To właśnie tu możemy bez pomocy innych ludzi, przenieść ciężką szafę, lub łóżko klikając tylko jeden przycisk.

Wizja takiego świata jest po prostu przyjemna, dlatego tak wielu ludzi ucieka się do takich produkcji, by zepchnąć problemy dnia codziennego właśnie w kierunku takich gier.

Takie gry jak właśnie House Flipper za darmo, czy np. Car Mechanic Simulator, zdejmują z człowieka pewną dozę stresu, lub fakt, że tak realnie wykonują pewne czynności, nie zmęczymy się czy też nie pobrudzimy. Nie ma nad nami żadnego szefa, który w oczekiwaniu na wyniki naszej pracy będzie klepał palcami w stół ze zdenerwowania.

W grze mimo jej prostoty został zaimplementowany dość rozwinięty system rozwoju naszej postaci. Brzmi to trochę jakby zderzenie z jakimś tytułem RPG, lecz tak nie jest.

Za pewne wykonane zadania, lub akcje podczas remontów otrzymujemy punkt doświadczenia, a następnie możemy wykorzystać je, by przyspieszyć nasze działania. Np. będziemy mogli szybciej wyburzać ściany, lub marnować mnie farby na malowanie ścian. Umiejętności te są bardzo przydatne w późniejszych fazach gry, gdzie powierzchnie, na których będziemy pracować, będą coraz to większe.

House Flipper za darmo PC swoją grafiką nie powala, lecz nie ma się w sumie też czego tu przyczepić. Gra nie wygląda źle, a mechanika zachowań różnych narzędzi czy też czynności jest stworzona bardzo rzetelnie. Dźwięki zachowane w tytule i cała ścieżka audio także nie kuleje w tej sprawie, oraz nie nudzą one po dłuższej rozgrywce.

Niektóre elementy rozgrywki potrafią być na dłuższą metę nudzące, takie jak np. mycie okien gdzie dosłownie za każdym razem wygląda to tak samo, a jest to czynność konieczna do wykonania. Muszę przyznać, że w moim odczuciu jedyne czego tej grze brakuje to jakiejś funkcji kooperacji z innymi graczami. Moglibyśmy w ten sposób stworzyć podział zadań między dwie albo nawet trzy osoby, przez co remonty domów trwałyby o wiele mniej. Kto wie, może znalazłby się ktoś kto lubi myć okna.

Dodaj komentarz