BeamNG Drive Za Darmo PC

BeamNG Drive za darmo to realistyczny symulator zderzeń samochodowych. Opublikowana w 2013 roku gra przez firmę BeamNG nigdy finalnie nie opuściła wersji aplha. Gra jest stale aktualizowana przez twórców w celu usprawnienia jej mechaniki oraz …

BeamNG Drive Za Darmo PC

BeamNG Drive za darmo to realistyczny symulator zderzeń samochodowych. Opublikowana w 2013 roku gra przez firmę BeamNG nigdy finalnie nie opuściła wersji aplha. Gra jest stale aktualizowana przez twórców w celu usprawnienia jej mechaniki oraz dodawania nowych scenariuszy jak i pojazdów.

BeamNG Drive Za Darmo – tryby gry

W grze posiadamy dwa tryby gry. Pierwszym jest tryb scenariuszy, gdzie posiadamy już gotowe zdarzenia do odegrania w różnych sytuacjach. Są np. pościgi policyjne, bądź ucieczki. Scenariusze poza przygotowaną mapą oraz sytuacją niestety nie dają nam niczego więcej. Dzięki takiej sytuacji możliwym jest dopisywanie sobie własnych historii do już przedstawionych nam scenariuszy.


Drugim trybem w BeamNG Drive Download jest najzwyczajniejsza gra dowolna. Nie znajdziemy tu żadnego gotowego scenariusza gry. Mamy dostępne kilkanaście map, na których możemy testować możliwości naszych pojazdów, które posiadamy na zapleczu. Są oficjalne mapy z testów Euro NCAP polegające na ocenie zniszczenia struktury samochodu w celu określenia czy samochód w razie ciężkiego wypadku jest w stanie uratować przebywających w nim ludzi.

Lecz w trybie nazwijmy go, dowolnym znajdziemy także inne mapy, które mogą posłużyć nam do czystej zabawy. Znajdziemy na nich wielkie rampy lub dziesiątki progów zwalniających o różnej wielkości.

Sprawdź też: The Sims 4 Za Darmo PC

Samochodem możemy manipulować też ręcznie poprzez złapanie go myszką za newralgiczny punkt, które pojawiają się po najechaniu na niego. Z samochodami możemy robić, co nam się żywnie podoba, a gdy auto ulegnie już maksymalnemu zniszczeniu, możemy po prostu go zresetować, klikając klawisz R, lub po prostu wybrać inne auto w menu.

Do gry BeamNG Drive za darmo na przestrzeni ostatnich lat powstało dużo modyfikacji od graczy. Modyfikacje dodają wiele nowych lokacji oraz pojazdów, które możemy wykorzystać w rozgrywce.

Przez te wszystkie lata zmianą uległo także menu główne, które w pierwszych wersjach gry mocno nie zachęcało. Dziś jednak się to zmieniło i jest ono bardzo czytelne i dobrze odwzorowane.

Gra jak już na swoje lata nadal wygląda bardzo dobrze. Na przestrzeni tych lat aktualizacje mocno pomogły grze i widoczne były zmiany, które były przeprowadzane takie jak, wprowadzenie bardziej realistycznej grafiki oraz dźwięków pojazdów. Dla przykładu dźwięki, które zostały wykorzystane przy różnych kolizjach w grze były wzorowane na realnych sytuacjach w życiu wprost z torów Euro NCAP, oraz ze zdarzeń drogowych. 

W grze BeamNG Drive za darmo PC posiadamy także dość duże jak na taki tytuł menu personalizacji pojazdu. Możemy dobrać do niego wiele wiernie odwzorowanych dodatków takich nawet jak antenka na pojeździe. Do wyboru mamy także różne wersje specjalne samochodów, które nawet czasem nie ujrzały światła dziennego w realnym świecie i pozostały w fazie prototypów. Zadecydować możemy o wersji silnikowej oraz rozbieżności w mocy pojazdu.

Coś, co muszę przyznać to bardzo dokładne ukazane w grze BeamNG Drive za darmo takie legendy Polskiej motoryzacji jak fiat 126p, czyli poczciwy maluch, lub także obecny w grze polonez czy też dalej zwany duży fiat, czyli model 125p.

I to w sumie wszystko, co możemy znaleźć w tym tytule. Główne scenariusze potrafią wciągnąć, gdy będziemy wykonywać ich zadania. Znajdziemy tam poza pościgami też misje typu time attack polegające na jak najszybszym dotarciu do miejsca docelowego wskazanego na mapie, Lecz jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bardzo przyjemna dla oka oprawa graficzna oraz ścieżka audio mocno przyciąga do tytułu, by spędzić nad nim wiele godzin.

Dodaj komentarz