korner 5 piłkarska gra moba

Korner 5

Oceń grę:

Korner 5 4.33/5 (86.67%) 3 ocen

Graj

Korner 5 to darmowa MOBA, w której po raz pierwszy poruszany jest temat piłki nożnej. Waszym zadaniem jest stworzenie własnego piłkarza i wzięcie udziału w pojedynkach 4 vs 4.

Nareszcie naszedł czas żeby gra MOBA była osadzona w realiach piłki nożnej. Do tej pory były to tylko gry fantasy i science- fiction. Zagrajcie w tę grę i przekonajcie się czy zostaniecie najlepszymi piłkarzami na swoim serwerze.

Tworzymy własnego piłkarza

Cała zabawa zaczyna się od stworzenia swojej postaci. To my decydujemy jak ma piłkarz wyglądać, jak ma się ubierać, czy ma mieć zarost, długie włosy, brwi, wzrost i masę ciała. Tak duży wybór możliwości pozwala na stworzenie wyjątkowego i niepotarzanego piłkarza. Tworzenie własnej zespołu też daje wiele radości.
piłkarska gra na przeglądarkę korner 5
Piłkarz prowadzony przez nas ma swoje własne zdolności. To właśnie na nich skupimy się prowadzać treningi pomiędzy meczami. W tym czasie trzeba się skupiać na takich umiejętnościach jak celniejsze strzały, lepsza obrona, lepsze poruszanie się po boisku. W grze mamy do dyspozycji wiele zadań, a zatem będzie można nie tylko w łatwy sposób poznać swoją postać, ale również udoskonalić jej umiejętności.

Niesamowite mecze

To, na co czekamy to właśnie mecz. Rozgrywane są one w formie pojedynczych spotkań oraz turniejów. Do wyboru mamy kilka trybów rozgrywania meczów: klasyczne spotkania czy wyzwania drużynowe. Podczas meczy pojawiają się na murawie specjalne bonusy, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
korner 5 darmowa gra piłkarska
Fani takich gier jak FIFA będą zadowoleni, bo tutaj mecze ogrywane są w takim samym trybie. Wygrana to nie tylko nasze umiejętności, ale i współpraca z całą drużyną. Jeśli nauczymy się działać w zespole to nasze szanse na zwycięstwo będą znacznie większe.
Podczas trwania meczu trzeba uważać na żółte karki oraz na wskaźnik energii naszego zawodnika. Im mniej siły tym mniejsze szanse na lepszy wynik
Zabawa ze znajomymi

Korner 5 jest o wiele ciekawsza, kiedy bawimy się w większym gronie przyjaciół. Ze znajomymi spotykamy się tam gdzie jest chat i uzgadniamy taktykę na najbliższy mecz. Te mecze, które przejdą do historii będzie można sobie zapisywać. Można również analizować starsze mecze i wyciągać wnioski z popełnionych błędów.

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej to Korner 5 na pewno będzie dawała Wam wiele frajdy. Mecze są bardzo wciągające, dlatego poświęcicie tej rozgrywce wiele czasu. Gra ma niskie wymagania sprzętowe, przez co można w nią zagrać na każdym komputerze.

blog comments powered by Disqus