GTA Vice City Za Darmo PC

GTA Vice City za darmo, które ujrzało światło dzienne już kilka miesięcy po premierze kultowej trójki, stało się istnym fenomenem. Rockstar po sukcesie trzeciej odsłony cyklu nie osiadł na laurach, a w kilka kolejnych miesięcy …

GTA Vice City Za Darmo PC

GTA Vice City za darmo, które ujrzało światło dzienne już kilka miesięcy po premierze kultowej trójki, stało się istnym fenomenem. Rockstar po sukcesie trzeciej odsłony cyklu nie osiadł na laurach, a w kilka kolejnych miesięcy wydali oni właśnie GTA Vice City.

Można by rzec w skrócie, że wzięli po prostu gotowy dobry produkt, który wydali wcześniej by w kilka miesięcy go dopieścić, usprawnić i naprawić wiele błędów z poprzednika, dodać emocjonującą fabułę i wrzucić w obieg, by tym samym zdobyć cały świat.

Fabuła w GTA Vice City za darmo

W grze przenosimy się do lat 80, co juz z góry jest prequelem do wcześniejszych wydarzeń z GTA 3. To, że twórcy zdecydowali się przenieść, kilka lat wstecz jest jednym z większych atutów tej produkcji. W GTA Vice City za darmo PC nie znajdziemy ponurego klimatu panującego w trójce, lecz bardzo ciepłe i słoneczne barwy opiewającego w luksusach Miami.

W grze wcielamy się w Tommy’ego Vercetti, czyli naszego głównego bohatera, którym będzie dane nam się poruszać przez całą grę. Tommy wyszedł dopiero, co z więzienia i chce zemścić się na swoim poprzednim szefie mafii Sonniego.

Z czasem biegnącej na przód fabuły docieramy do momentu starcia w naszej Villi i zabijamy Sonniego oraz jego pomagiera Lanca, który okazał się kretem w całym naszym przedsięwzięciu. Jeżeli lubisz serię gier GTA to z przyjemnością mogę polecić pobrać nowsze wersje tej gry, na przykład GTA 5 za darmo.

W GTA Vice City za darmo PC na pierwszy rzut oka można zobaczyć ogromne różnice w porównaniu do poprzedniej części. Wolność, którą dali nam twórcy pozwala nam, poruszać się gdziekolwiek chcemy, dzięki czemu gra jest bardzo przyjemna w odbiorze, a sami nie czujemy się zamknięci na jedną lokację w grze.

Sprawdź też: Farming Simulator 19 Za Darmo PC

W świecie gry poza głównym wątkiem fabularnym znajdziemy wiele akcji pobocznych, które skutecznie i przyjemnie potrafią zająć nas na długie godziny. Możemy pełnić rolę taksówkarza w mieście, wykonując różne misje, lub łapać przestępców z odznaką na piersi.

W grze możemy uświadczyć także wielu znajdziek np. jedna z nich pozwoli nam na skuteczne przejęcie stanowiska kierownika w pobliskim salonie samochodowym co da nam duże profity pieniężne wraz z postępem w grze.

Możemy także zakupywać różne posiadłości w celu prowadzenia kolejnych nielegalnych biznesów, co pozwoli powiększyć jeszcze bardziej nasze mafijne królestwo. Miami oferuje wiele atrakcji i swobodę, która jest jednym z najważniejszych elementów dla niektórych graczy.

Od strony graficznej GTA Vice City za darmo już tak mocno nie zaskakuje, bo jakby nie spojrzeć minęło już ponad półtora dekady. Całą sytuację ratują barwy i ogólny cukierkowy klimat rozgrywki, który jest widoczny na każdym kroku. Myślę, że warto pokusić się o stwierdzenie, że w żadnej grze nie widziałem jeszcze tak klimatycznego zachodu słońca co w GTA Vice City za darmo.

Przez wszystkie lata od premiery gry niewiele się zmieniło. Gra nadal jest bardzo rozchwytywana wśród osób starszych jak i młodzieży. Jest to klasyk, który trzeba po prostu znać i w niego zagrać. Oczywiście nie można zapomnieć jeszcze, że GTA Vice City za darmo ostało okrzyknięte grą z najlepiej zaprojektowaną ścieżka audio wszech czasów, z czym jestem w stanie się w 100% zgodzić, a nawet dodałbym do tego faktu, że jest ona nadal pewnym prekursorem dobrze dobranej muzyki do panującej rozgrywki.

Piosenki, które rozbrzmiewały w radiu podczas jazdy samochodem, były istną ekstazą dla uszu, powodując szeroki uśmiech na ustach, oraz dobry humor w głowie. W skrócie nie da się przejść obok tego tytułu obojętnie.

Dodaj komentarz