FIFA 20 Za Darmo PC

Seria FIFA od wielu lat jest na szczycie gier z gatunku symulatorów piłki nożnej. Z roku na rok przyciąga siebie coraz więcej fanów w odróżnieniu od serii PES, gdzie Konami nie podjęło się większych zmian …

fifa 20 za darmo pc

Seria FIFA od wielu lat jest na szczycie gier z gatunku symulatorów piłki nożnej. Z roku na rok przyciąga siebie coraz więcej fanów w odróżnieniu od serii PES, gdzie Konami nie podjęło się większych zmian w swoich grach od wielu lat. EA Sports postawiło wszystko na jedną kartę i zaryzykowali, wprowadzając do gry wiele nowych elementów, które jednak wedle graczy utraciła trochę swój charakter przez to. Przyjrzyjmy się bliżej nowej odsłonie.

Fifa 20 za darmo można rzec, że jest pewnym kamieniem milowym w serii. Dwudziesta odsłona serii od czasu nowego milenium, która razem ze swoją premierą zaprezentowała nam wiele nowości względem poprzedniej odsłony. Wielu zaprawionych w boju graczy poczuje ogromną różnicę, wynikającą z o wiele bardziej topornej rozgrywki, lecz bardzo szybko dociera do nas, że spowolnienie rozgrywki wywiera wielki wpływ na nasze zachowanie podczas gry. W poprzednich odsłonach nie musieliśmy skupiać się tak mocno nad faktem planowania kolejnych posunięć na boisku.

Sztuczna inteligencja w FIFA 20 za darmo

Sztuczna inteligencja przeciwników także uległa dużym zmianom. Z każdym kolejnym zagraniem uczy się naszego zachowania, co powoduje, że z czasem gry staje się coraz trudniejsza do pokonania.
Warto więc teraz planować strategie nawet jeszcze przed meczem i próbować na różne sposoby ominąć defensywę przeciwnika, by dotrzeć do jego bramki.

Dużą nowością w rozgrywce jest fizyka piłki na murawie. Potrafi odbijać się o wiele mocniej i o wiele bardziej losowo niż w poprzednich odsłonach. Rzecz ta potrafi strasznie irytować tym bardziej graczy, którzy z tytułem mają styczność od dłuższego czasu. Przez tą właśnie nową fizykę, możemy nie przyjąć dosyć celnego dośrodkowania z powodu na mocne odbicie się piłki od zawodnika, a ta poszybuje za linię autu.

Przemodelowaniu uległy rzuty wolne oraz rzuty karne, lecz są one bardzo na plus i wyglądają bardziej realistycznie. Stosowany w grze model fizyczny zachowania graczy oraz piłki po przemodelowaniu wygląda o wiele lepiej.

Sprawdź też: Farming Simulator 19 Za Darmo PC

Dźwięk tłumu na trybunach, możliwe do usłyszenia komentarze zawodników podczas gry krzycząc do siebie różne komendy, żywiołowi dobrze nam znani komentatorzy, których znamy już od pierwszych odsłon, nadal stoją na bardzo wysokim poziomie i bardzo szczególnie zachęcają do poczucia tych emocji, które odczuwa się przy każdym kolejnym spotkaniu, że aż ciarki na plecach się zbierają.

Ponownie wielu usprawnieniom padł tryb Fifa Ultimate Team. Rozgrywki sieciowe znalazły w sobie trochę usprawnień w tej odsłonie. Jak zwykle zaktualizowano zespoły oraz zawodników i ich statystyki. Do gry powróciły także wywiady z zawodnikami, lecz w nieco rozszerzonym stopniu. W trybie kariery rzutują one stricte na morale i zapał naszego zespołu do gry, więc podczas wywiadów warto wiedzieć, co się mówi.

W tej odsłonie mamy także powrót starego trybu FUT. Jest to ogromny tryb z codziennymi zadaniami, które za ich wykonanie oferuje ciekawe nagrody oraz awansuje naszego zawodnika na wyższe poziomy doświadczenia.

Jednocześnie między tymi wszystkimi nowościami, oraz zmianami nie znajdziemy za dużo błędów. Zazwyczaj są to malutkie błędy lub niedociągnięcia, które zapewne będą naprawiane wraz z nadchodzącym aktualizacjami.

Oprawa graficzna od poprzedniej części niewiele się zmieniła. Poprawką uległy modele postaci oraz część kolorów w grze. Murawa boiska wydaje się bardziej zielona i przyjemniejsza dla oka jednocześnie. Mimo tych usprawnień jest to nadal ta sama dobra Fifa 20 Download, którą możemy znać z poprzednich części.

Dodaj komentarz