23 września 2016

Znamy datę premiery Fractured Space?

Znamy datę premiery Fractured Space? Ta darmowa, przeglądarkowa MOBA zawita do nas już niedługo. Czy jest warta czekania?

Mamy dobrą wiadomość, początkowo gra miała być płatna, przynajmniej takie plotki krążyły po sieci. Dziś okazuje się, że jednak nie zapłacimy za nią ani grosza. Beta Fractured Space był grą Free-To-Play i taką też pozostanie. A kiedy premiera? Gra jeszcze niedawno miała status „już wkrótce”. Teraz całkiem możliwie jest to, że w momencie pisania tych słów, pełna wersja jest już dostępna. Sprawdzicie sami. Tym samym gra wychodzi z ery Early Access.

Fractured Space to MOBA, ale nie taka zwyczajna. Twórcy poświecili wiele czasu na dopracowanie aspektów online i kooperacji, w grze sterujemy nie mitologicznymi stworami i dzielnymi rycerzami, a statkami kosmicznymi. Brzmi ciekawie?  Szykujcie się na wybuchy, gwiezdne wyprawy, kosmitów, teleporty i inne cuda.

Fractured Space to wyprodukowana przez zespół Edge Case Games sieciowa gra MOBA, która pozwala brać udział w masywnych starciach między potężnymi gwiezdnymi krążownikami. Gracze kierują statkiem niczym w symulatorach kosmicznych oraz wydają rozkazy innym jednostkom jak w rasowej grze RTS.

blog comments powered by Disqus