darmowa gra na przeglądarki internetowe zew smoka 2

Zew Smoka 2

Oceń grę:

Zew Smoka 2 4.60/5 (92.00%) 50 ocen

Graj

Kontynuacja gry twórców gry Zew Smoka wyszła bardzo dobrze. Dopracowanych zostało wiele szczegółów jeszcze bardziej zachęcających graczy do skorzystania z tej wyjątkowej propozycji. Rosyjska firma 101xp trafiła w sedno wypuszczając na rynek drugą część gry.

Sojusze w Zew Smoka 2

Dzisiejsze gry przeglądarkowe opierają się przede wszystkim na kontaktach pomiędzy graczami. Można łączyć się w grupy zawierać sojusze tak bardzo potrzebne w grze. Bossowie, z którymi musi walczyć mają niebywałą siłę i pojedynkę może nam się nie udać ich pokonać. W grupie zawsze będzie łatwiej, ale trzeba będzie zaparować na to, żeby ktokolwiek chciał być z nami w sojuszu.

Wybór postaci

Wybieramy taką postać, jaka najbardziej nam odpowiada pod względem charakteru i umiejętności. Zew Smoka II oferuje trzy postaci do wyboru: maga, zabójcę i wojownika. Żadna z tych postaci nie jest w niczym lepsza od innych, dlatego każdą z nich warto wybrać. Doskonalenie swoich umiejętności poprzez walkę jest kluczowym elementem całej gry.

Darmowa gra przeglądarkowa, to dobra propozycja dla wszystkich lubiących świat, gdzie smoki odgrywają główniejszą rolę. To ze smokami nasza postać będzie walczyła, ale również z nimi będzie się przyjaźniła. Oswojenie smoka będzie oznaczało dla naszej postaci tylko same korzyści. Siła i szybkość smoka będzie możliwa do wykorzystania w walce z bardzo silnymi potworami.
Gra powinna wciągać na długie godziny i Zew Smoka 2 należy do takiego typu gier. Zabawie i zdobywaniu doświadczenia nie będzie końca.

blog comments powered by Disqus