24 listopada 2017

Wykup prepaid Xbox Live Gold jeszcze taniej!

Korzystanie z konsoli do gry wraz z innymi osobami może wymagać wykupienia dodatkowej usługi. Xbox Live Gold, a także jej odpowiednik, czyli PlayStation Plus to subskrypcje, które umożliwiają graczom grę z innymi osobami przez internet. Ile musimy zapłacić za tego rodzaju usługę i jak wykupić ją najtaniej?

 

Xbox Live Gold to najlepszy wybór dla osób chcących zmierzyć się z innymi w rozgrywkach on-line. Nienależnie od tego, czy lubisz jeździć samochodami i ścigać się najwyższe pozycje, czy też chcesz przewodzić zespołowi żołnierzy, Xbox oferuje wiele świetnych propozycji dla początkujących i wymagających graczy.

 

Jednak prepaid Xbox Live Gold to nie tylko możliwość grania z innymi przez sieć. To również dodatkowe korzyści, w tym dwie darmowe gry co miesiąc z bogatej biblioteki Xbox, a także możliwość uzyskania ekskluzywnych zniżek w sklepie Microsoft. To tylko kilka korzyści, ponieważ jest ich więcej ? można sprawdzić je na stronie internetowej Xbox.

 

Wykupienie usługi Live Gold związane jest z niemałym kosztem, niemniej wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że w cenie otrzymujemy darmowe gry, to wcale nie taka zła oferta. Za 1 miesiąc usługi zapłacimy 29 złotych. 3 miesiące to koszt 79 złotych. Natomiast gdy zdecydujemy się na kupno subskrypcji na 12 miesięcy, zapłacimy 249 złotych.

 

Jednak nie są to wcale ostateczne koszty, ponieważ za prepaid Xbox Live Gold możemy zapłacić mniej! Powyższe ceny obowiązują w sklepie Microsoft, a także w sklepach sprzedających kary z doładowaniem ? zawierają one kod do wpisania doładowujący konto. Możemy wtedy wydać zgromadzone na nim pieniądze na gry.

 

Mamy jeszcze jedną, trzecią opcję, a mianowicie wykupienie prepaid Xbox Live Gold w serwisach prowadzących sprzedaż doładowań. Takie serwisy nie wymagają od nas karty płatniczej, nie musimy też ruszać się z domu, aby zrobić zakupy. Co więcej, możemy zapłacić mniej niż wskazane powyżej sumy! Obniżki sięgają nawet powyżej 10%, dlatego możemy zaoszczędzić, gdy nie lubimy przepłacać. Warto sprawdzić tę opcję i doładować konto taniej!

blog comments powered by Disqus