14 sierpnia 2015

World of Warships – co nowego w aktualizacji 0.4.1

Kolejna aktualizacja do World of Warships będzie dostępna niedługo. Twórcy wprowadzili w niej nowe funkcje i mapy, lepszą grafikę, zmiany w równoważeniu oraz bitwy rankingowe.

Bitwy rankingowe

Bitwy rankingowe to sezonowe wydarzenie dostępne dla wszystkich graczy, którzy nie należą do dywizjonu, posiadają okręt VI–VII poziomu oraz 9 poziom konta. Potrzeba tylko wybrać jednostkę, a potem „Bitwy rankingowe” w menu trybów bitwy.

Bitwy rankingowe różnią się nieco od swoich standardowych odpowiedników: zespoły liczą maksymalnie 7 zawodników, a liczba lotniskowców i pancerników jest ograniczona odpowiednio do jednego i dwóch.

Gracze mogą uczestniczyć tylko w bitwach z ich grupy rankingowej, która jest uzależniona od liczby zwycięstw. Za osiągnięcie określonych rang gracze otrzymują zasoby w grze. W przyszłości zespół deweloperski planuje wprowadzić unikalne nagrody za zdobyte gwiazdy.

Nowe mapy

Cieśnina bazuje na teatrach Morza Śródziemnego i Środkowego Wschodu. Mapa ta pozwoli stoczyć bitwę przy włoskim wybrzeżu, gdzie brytyjska flota broniła Malty, a samoloty startujące z lotniskowca przeprowadziły pierwszy zmasowany atak na ciężkie okręty.

Druga mapa, Wyspy Salomona, przedstawia część archipelagu o tej samej nazwie, na którym miała miejsce jedna z największych kampanii wojskowych II wojny światowej – walki o Guadalcanal.

World of Warships zagracie oczywiście u nas!

blog comments powered by Disqus