15 kwietnia 2016

W World of Warships będzie padać deszcz

Już niedługo w World of Warships pojawią się warunki atmosferyczne. Będzie się dzaiało. Wargaming zdecydował się na implementację tego systemu pogodowego dopiero w łatce 0.55, która za jakiś czas trafi do gry.

To już pewne, warunki pogodowe pojawią się w grze, ale nie będą nic zmieniać w rozgrywce. Wszystko będzie maiło jedynie wymiar wizualny.  Wyjątkiem od tej reguły ma być mapa Północ, gdzie zmiany w pogodzie będą ograniczać widoczność dla wszystkich graczy.
Z nowości, które jeszcze pojawią w grze warto wymienić chociażby system „dynamicznych dywizjonów”. Do tej pory gracze tworzyli dywizjony zaraz po dołączeniu do kolejki, a teraz możliwość dołączenia do dywizjonu pojawi się zaraz po rozpoczęciu gry, a osoba która rozpocznie tworzenie takiej ekipy otrzyma status dowódcy i będzie pełniła nadrzędną rolę nad pozostałymi członkami dywizjonu. Ciekawa opcja.
Pojawią się także nowe mapy Pasmo górskie oraz Trójząb. Pierwsza przenosi nas w rejony Morza Południowochińskiego. Druga z lokacji to Ocean Indyjski. Zmian w nadchodzącym patchu 0.55 jest jeszcze więcej. Wargaming zoptymalizowało klienta gra i sposób pakowania poszczególnych plików, gra ma zatem uruchamiać się nawet o połowę szybciej.

Poradnik do gry http://grynaprzegladarke.net/poradniki/world-of-warships/

blog comments powered by Disqus