darmowe gry - World of Warplanes

World of Warplanes

Kategorie: Akcji, MMOrpg, Symulatory

Oceń grę:

World of Warplanes 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Słowa Michaela Buffera „Lets get ready to Rumble!” – znanego anonsera ringowego, które w naszym ojczystym języku brzmią „przygotujcie się na grzmoty”. W grze mmo Word Of Warplanes istotnie możecie przygotować się na grzmoty, bowiem produkt firmy Wargaming.net zasługuje na uwagę, ze względu na niekonwencjonalny styl prowadzenia rozgrywki.

Samoloty, klany i masa zabawy.

Grzmoty, grzmoty i grzmoty. Sentencję Buffera możemy przywoływać co kilka sekund, ponieważ w grze chodzi głównie o dobrą zabawę, ale także dobieranie odpowiedniej taktyki. Do wyboru mamy kilkanaście modeli samolotów bojowych. Wybieramy na początku jeden z nich, mniej więcej uczymy się latać i zabieramy się za szukanie wrogów. Kiedy namierzymy naszego wroga, odpalimy pocisk i zauważymy, że pada on jak kawka, to możemy dojść do wniosku, że cała gra jest prosta. Nic z tych rzeczy. Po kilku godzinach prucia kulami a armie innych graczy dochodzimy do wniosku, że zręczność to cecha, której można się nauczyć i bez niej nie uda się odnieść sukcesu w Word of Warplanes. Bardzo ciekawa sprawa ma się z innymi graczami. Możemy w miarę upływu czasu szukać „wirtualnych przyjaciół” z którymi tworzymy klan. Klany mogą, a nawet powinny rywalizować między sobą, bo tylko w ten sposób uda się odnieść sukces.

Nuda? Tu jej nie spotkasz!

Podczas grania w World of Warplanes nie da się odczuć nudy. To niemożliwe, bowiem gra została dopracowana w tylu szczegółach, iż codziennie będziemy odkrywać coś nowego. O tym produkcie powiedziano i napisano już bardzo wiele, ale do tej pory ciężko znaleźć w sieci informacji na temat tego, czy ma ona szansę przetrwać ze swoim kultem. Czy ludzie za 5 – 10 lat będą do niej wracać? Oczywiście, że tak, bowiem WoW jest codziennie aktualizowany i ogrom map, które czekają na graczy to na dzisiaj spora ilość, ale za 2 lata będzie ziarenkiem na plaży. Innowacje to coś, z czego słynie ta znakomita darmowa gra. Dobre sterowanie, wspaniała grafika oraz wciągająca muzyka – to wszystko sprawia, że ten produkt jest gotowy, skończony i nadaje się do sprzedania!

Krótka opinia o World of Warplanes:

O ile samo studio nie spodziewało się takiego sukcesu swojej gry, o tyle my od początku wiedzieliśmy, iż WoW odniesie spektakularny sukces. Nieszablonowe wykonanie grafiki, świetna muzyka i przede wszystkim bardzo ciekawy interfejs – te szczegóły sprawiają, iż gra jest bardzo dynamiczna i nie można się przy niej nudzić. Z całym szacunkiem do innych gier tego typu – niestety, ale nie mają one żadnych szans z WoW. Nasza ocena to oczywiście 10/10, bo takich produkcji nie spotyka się zbyt często.

  • Plusy:
  • sterowanie;
  • silnik graficzny;
  • duża ilość map;
  • możliwość rekrutacji członków;
  • grywalność.
  • Minusy:
  • muzyka.
blog comments powered by Disqus