25 kwietnia 2016

W World of Tanks pojawią się współczesne czołgi

W World of Tanks pojawią się współczesne czołgi. Powinna to być dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry, tym bardziej dla tych, którzy interesują się aktualnymi pojazdami wojennymi.

Word of Tanks to gra bardzo popularna na całym świecie. Czołgi mają też znaczne grono fanów także w naszym kraju. Najlepszym na to dowodem jest chociażby organizowane w Warszawie mistrzostw świata w World of Tanks. Białoruskie studio Wargaming nie spuszcza z tonu i cały czas nie daje nam zapomnieć o swojej flagowej produkcji. Niebawem dostaniemy kolejny dodatek i pomimo, że grze znajduje się już wiele jednostek, dojdzie wiele nowych.
Historyczne maszyny od teraz będą stały oko w oko z nowymi jednostkami, które aktualnie wykorzystywane są w konfliktach zbrojnych. Temat był poruszany już kilkukrotnie, jednak teraz o całej sprawie wypowiedział się niejaki Al King, który w Wargamingu odpowiada globalnie za całą markę World of Tanks. Uznał on, że współczesne czołgi znacznie urozmaicą rozgrywkę. I cóż… ma rację.

Trudno na ten moment stwierdzić w jakim kierunku pójdzie gra. Dostaniemy kolejny dodatek, a może będzie to osobna gra z serii World of Tanks? Czas pokaże. Jednak możemy się domyślać, że jeżeli nowe jednostki dołączą do tych starych, będziemy mieć nie lada dylemat – czym walczyć?

blog comments powered by Disqus