18 lutego 2016

World of Tanks, koniec testu bety

Mamy dobrą wiadomość, test nowej, publicznej bety w wersji 9.14 został już zakończony.  Co to oznacza dla graczy? Już w niedługo możemy spodziewać się sporych zmian i ulepszeń w grze World of Tanks. Zmiany będą dotyczyć takich elementów jak fizyka ruchu pojazdów, grafiki i dźwięku, minimapy, trybu Rozwałki oraz innych, mniejszych poprawek i ulepszeń. Twórcy zapowiedzieli również pojawienie się nowej mapy w trybie rozwałki, będzie to „Spustoszona stolica”.

Przypominamy, że w testach mogli wziąć wszyscy gracze, którzy zarejestrowali konto przed 21:59 w niedzielę, 31 stycznia 2016. Serwer testowy był regularnie restartowany zgodnie z harmonogramem.

World of Tanks to wyśmienita gra MMO osadzona w realiach II wojny światowej, która zyskała światową popularność. To nie tylko świetna rozgrywka, ale duża dbałość o szczegóły – jej twórcy ze studia Wargaming stale ją ulepszają i dodają nowe elementy, czego dowód mamy powyżej.  Do wyboru mamy kilkadziesiąt pojazdów bojowych, a ciągle dochodzą nowe. World of Tanks nie pozwala więc na nudę! Niesamowita grafika, wspaniałe lokalizacje, dynamiczność i międzynarodowa społeczność i to wszystko całkowicie za darmo.

blog comments powered by Disqus