1 października 2015

WildStar od dzisiaj dostępny jest w wersji darmowej

WildStar od dzisiaj dostępny jest w wersji darmowej. MMO, które debiutowało na rynku jako płatny tytuł z abonamentem przekształcone zostało w tytuł F2P. Nadal możliwe będzie jednak opcjonalne opłacanie subskrypcji dające spore bonusy względem graczy korzystających z bezpłatnej wersji. W produkcji nie zabraknie też typowych dla F2P mikrotransakcji.

WildStar to kolejna produkcja MMO, która musiała porzucić model abonamentowy na rzecz darmowego dostępu. Nie jest to nic dziwnego, bo znacznie większe produkcje, jak choćby Star Wars: The Old Republic, czy Neverwinter obrały taki sam kierunek. Odmiennie od nich, WildStar ma jednak oferować całkiem sensowny model darmowy, który nie wymusza na graczu uiszczania żadnych opłat.

Wraz z wprowadzeniem trybu F2P, gra otrzymała dużą aktualizację Reloaded, wprowadzającą wiele zmian w mechanice, tworzeniu przedmiotów, czy w końcu systemie oświetlenia. Gra została także przemodelowana jeśli chodzi o zawartość dla graczy z poziomami od 1 do 15, by rozgrywka była ciekawsza i bardziej przystępna dla nowych użytkowników. Tytuł można pobrać ze strony producenta, a aby zagrać, wystarczy założyć darmowe konto.

Źródło: Game Revolution

 

 

blog comments powered by Disqus