18 marca 2016

Wielkanocne eventy czekają na fanów gier InnoGames

Święta już niebawem, ja jednych będzie to okazja, żeby spotkać się z rodziną, drudzy na pewno znajdą chwile, aby pograć w swoje ulubione gry. Dlatego też twórcy starają się przyciągnąć graczy i zachęcić do odwiedzenia ich produkcji. Tak właśnie zrobiło studio  InnoGames. W ich grach ciekawych wydarzeń świątecznych na pewno nie zabraknie.

W Forge of Empires na ten przykład czeka na nas aż do 4 kwietnia włącznie 43 misje tematyczne, w których to gracze mogą odblokować między innymi nowe budynki. Na graczy czekają też różnego rodzaju tematyczne nagrody i niespodzianki, a w tym tulipany oraz pisanki.

Jak wyglądają nowości w innych grach InnoGames? Plemiona już 24 marca otrzymają specjalne wydarzenie nazwane Trial of Slingers. Ponownie naszym zadaniem będzie zbieranie pisanek, ale w przeciwieństwie do Forge of Empires tutaj zasady będą zupełnie inne. Musimy zestrzeliwać wazy wcielając się w nauczyli młodych Greków. W tych wazach znajdować  się będą już wcześniej wspomniane pisanki, po zebraniu kolekcji możemy wymienić je na specjalne nagrody. Event trwać będzie do 11 kwietnia włącznie, więc czasu będzie sporo.

The West także zaoferuje coś ciekawego z okazji świąt, jednak w tym wypadku nie wiele wiemy na temat. Wiemy natomiast, że wydarzenie  wystartuje 23 marca i potrwa aż do 14 kwietnia.

blog comments powered by Disqus