wiejskie życie gra

Wiejskie Życie

Oceń grę:

Wiejskie Życie 4.56/5 (91.11%) 9 ocen

Graj

Wiejskie Życie pozwala nam wcielić się w postać farmera, który zarządza swoim ranczem. Hoduj unikalne gatunki roślin i zwierząt, poznawaj innych graczy i wymieniaj się z nimi surowcami. A wszystko to z poziomu przeglądarki internetowej.

Ranczo marzeń

W Wiejskim Życiu otrzymujemy możliwość stworzenia własnego rancza marzeń. Początki nie są jednak zbyt łatwe, gdyż musimy poznać wszystkie tajniki funkcjonowania farmy. Na szczęście twórcy przygotowali specjalny samouczek, który bezboleśnie przeprowadzi nas przez wszystkie aspekty tej działalności.

Nie wiesz jak zacząć? Zobacz poradnik do gry Wiejskie Życie

Rozwój farmy odbywa się powoli. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia i pieniędzy odkrywane są nowe elementy rancza, które możemy wybudować, gatunki zwierząt, które możemy hodować czy nasiona roślin, które możemy posadzić.

Praca na roli

Wytwarzanie dóbr, które można sprzedać, pozyskując tym samym potrzebne pieniądze, nie jest sprawą łatwą. Do zadania musimy podejść w sposób kompleksowy. Zasianie koniczyny poskutkuje możliwością nakarmienia krów. Te następnie należy wydoić, by pozyskać mleko. Z białego płynu wytworzymy natomiast sery, korzystając przy tym ze specjalnej maszyny.

To oczywiście zaledwie jeden z przykładów skomplikowania Wiejskiego Życia. Twórcy starali się podejść do gry z należytym realizmem, oddając faktyczne zasady funkcjonowania farmy.

Handluj ze znajomymi

Wiejskie Życie (http://wiejskie-zycie.pl/) skupia się na rozwoju własnej farmy, jednak w grze spotkać można także innych graczy. Tych możemy dodawać do listy znajomych, a nawet odwiedzać, podziwiając ich rancza i podpatrując pomysły. Deweloperzy udostępnili także możliwość handlowania surowcami i wytworzonymi dobrami.

Każdy farmer może zdobyć szereg osiągnięć. Gra stawia przed nami zadania, za które otrzymujemy specjalne odznaczenia. Wiejskie Życie zachęca nas także do regularnego odwiedzania farmy. Dzięki wykonywania dziennych zadań szybciej zdobędziemy pieniądze i tym samym rozwiniemy obejście.

Farma musi wyglądać

Choć rolnik większość czasu musi poświęcać na pracę na roli, nie może również zapominać o walorach estetycznych jego rancza. Tylko najładniejsze obejścia będą doceniane przez innych graczy. Aby zaimponować sąsiadom, możemy upiększać własne włości, stawiając specjalne ścieżki, płotki czy też sprowadzając na farmę psy.

Jak zatem widać, Wiejskie Życie jest niezwykle rozbudowaną grą, która zapewni nam rozrywkę na setki godzin. A wszystko to bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej, bez konieczności posiadania zaawansowanego komputera.

blog comments powered by Disqus