20 czerwca 2014

Wersja beta MMO Blacklight: Retribution na PS4 dobiega końca

Jak poinformowało dziś Zombie Studios, jego najnowsza strzelanka free to play o nazwie Blacklight: Retribution w wersji na PlayStation 4 już wkrótce doczeka się swojego oficjalnego wydania. Do tej pory znajdowała się w fazie otwartych beta testów, które – jak zapewniają autorzy – pozwoliły jej w znacznym stopniu się rozwinąć i to w kierunku, który obrali dla niej sami gracze. Po przeszło siedmiomiesięcznych testach pełne wydanie zostało zaplanowane na 24 czerwca. Nie obędzie się bez wielu atrakcji związanych z tym jakże istotnym wydarzeniem. Na ich szczycie ma być ogromnych rozmiarów aktualizacja.

Aktualizacja ta wprowadzi dwie zupełnie nowe mapy PvP: Outpost, przeznaczoną do mniejszych, ale bardziej intensywnych walk oraz znacznie większą o nazwie Trench. W aktualizacji znajdzie się również miejsce na trzy mapy dla trybu kooperacji PvE: DeathMetal, Lockdown oraz Terminus.

Ponadto gracze mogą liczyć również na wzrost jakości rozgrywki dzieęi optymalizacji silnika gry. Autorom udało się osiągnąć jeszcze wyższe FPS-y przy braku straty jakości oprawy graficznej. Ponadto mechanika celowania ma tutaj ulec znacznej poprawie, bazującej w całości na odczuciach członków społeczności. Dodatkowo można liczyć na zupełnie nową broń (łuk Compund Bow) oraz ciekawe funkcjonalności związane ze streamingiem (emitowaniem własnej rozgrywki przez Internet).

blog comments powered by Disqus