2 grudnia 2016

Wejdzie do Gadżetonu!

132 nowych kart, karty trójklasowe i unikalna mechanika właśnie pojawiły się dziś w darmowej grze karcianej Hearthstone. Jesteście gotowi na nowy dodatek „Ciemne zaułki Gadżetonu”?

To już kolejne większe rozszerzenie do Hearthstone, które otwiera wiele nowych możliwości. Poza wieloma ciekawymi kartami, największa nowością jest podział na ganki. Klas jest 9, to wie każdy fan gry, a od teraz jedna z 9 postaci będzie należała do jednego z 3 gangów, są to:

  • Posępne Zbiry – niezwykły sojusz łowców, paladynów oraz wojowników kierowany przez dwugłowego ogra, Dona Sze’Fu. Stosuje brutalną siłę, przemyt i zastraszanie.
  • Nefrytowy Lotos – Aya Czarny Pazur połączyła siły druidów, łotrów oraz szamanów, tworząc tajny zakon skrytobójców, którzy mistrzowsko opanowali sztukę mistycyzmu. Choć nikt nie wie, jaki jest ich ostateczny cel, chodzą plotki, że potrafią przyzywać potężne nefrytowe golemy i naginać je do swej woli.
  • Konfraternia – Odrzuceni przez swych bardziej ortodoksyjnych towarzyszy, uzależnieni od many magowie, kapłani oraz czarnoksiężnicy połączyli siły, aby stworzyć szajkę użytkowników zabronionej magii i przejąć kontrolę nad handlem nielegalnymi miksturami oraz zakazaną maną. Ich przywódcą jest wielki alchemik Kozakusa – przy jego pomocy możecie odkrywać, a nawet tworzyć własne, potężne mikstury.

 

blog comments powered by Disqus