21 czerwca 2016

WARFRAME zyskuje nowy tryb gry

WARFRAME zyskuje nowy tryb gry. Cop to będzie? Nowy rodzaj rozgrywki to jedna z trzech większych aktualizacji jakie wejdą w czerwcu i lipcu, a zwieńczone będą nadejściem „The War Within”. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Twórcy gry już oficjalnie zapowiedzieli tryb Lunaro, który był długo wyczekiwany wśród 22 milionów graczy Warframe, zarówno na komputerach osobistych jak i PlayStation 4 oraz Xbox One. Lunaro pojawi się na PC jeszcze w tym tygodniu, podczas gdy na konsolach zagości odrobinę później. Tylko co to jest Lunaro? Dzięki temu trybowi gracze będą mogli wreszcie odpocząć od walk i zająć się czymś innym, a mianowicie sportem.

Sport drużynowy będzie wymagał od graczy odpowiedniego wykorzystania swoich umiejętności, zwinności, pracy zespołowej i kreatywności, a wszystko to w drodze po zwycięstwo i chwałę. Tryb dostępny będzie dla graczy typu Tenno poprzez Konklawe i aby wziąć w nim udział gracze będą musieli stanąć po stronie jednego z zespołów, Sun lub Moon, wraz z trzema innymi graczami. Celem każdego z zespołów będzie wstrzelenie piłki (zwanej właśnie Lunaro) do bramki przeciwników. Tenno oczywiście mogą bronić swojego pola poprzez wybicie Lunaro z posiadania przez drużynę przeciwną lub też znokautowanie przeciwnika.

blog comments powered by Disqus