4 maja 2016

W 4Story nabijemy szybciej poziomy doświadczenia

Od wczoraj w tym MMORPG zdobędziemy poziomy doświadczenia dwadzieścia razy szybciej. Wszyscy gracze będą mieli okazję na podwójne zdobycie punktów doświadczenia jeszcze przez miesiąc, a więc do końca maja.

Wbicie max levela nie będzie tam teraz żadną sztuką. Trudno jednak stwierdzić czy to dobra czy zła wiadomość. Gracze, którzy byli zainteresowani grą zrobili wszystko wcześniej i teraz podwójny bonus wydaje się niesprawiedliwy. Z drugiej strony może to przyciągnąć nowych graczy, lub zachęcić do gry tych bardziej leniwych. Serwery świecą pustkami więc może ten bonus trochę ożywi sytuację.

Wszystko jest o tyle dziwne, że o ile spotkaliśmy się nie raz z sytuacją kiedy w grze RPG mamy podniesiony mnożnik zdobywania EXP, ale nie o aż 20 razy! Mimo wszystko, nie trzeba zadawać pytań, tylko korzystać z takiej okazji.

W 4Story (dotyczy to wersji od Zemi Interactive, nie GameForge) zagracie TUTAJ.

4Story to gra komputerowa z gatunku MMORPG stworzona przez firmę Zemi Interactive, w Europie wydana przez studio gier MMORPG GameForge4D. Posiada bardzo rozbudowaną fabułę dla każdego z krajów. Od 2009 roku gra jest sprzedawana w Ameryce Północnej pod nazwą Gates of Andaron. Tytuł oznacza 3 królestwa i 1 bohatera.

blog comments powered by Disqus