vikings war of clans

Vikings: War of Clans

Oceń grę:

Vikings: War of Clans 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Graj

Vikings: War of Clans to darmowa gra przeglądarkowa i mobilna, w której wcielisz się w Wikingów! Gra wyróżnia się ciekawymi zadaniami, piękną i kolorową grafiką oraz ciekawym systemem walki. Koniecznie sprawdźcie! Tym bardziej, że gra jest całkowicie darmowa!

Vikings: War of Clans ? darmowa gra strategiczna

Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z Vikings: War of Clans, szybko podpowiemy, że jest to strategiczna, darmowa gra, dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i przeglądarki internetowe, w której przeniesiemy się do świata Wikingów (od roku 750 do około 1050). Trzeba przyznać, że jest to pierwsza strategia ukazana w urzecie izometrycznym, umiejscowiona w świecie nordyckich wojowników. Miłośnicy gatunku na pewno będą zachwycenie? z resztą, nie tylko oni!

darmowa gra przeglądarkowa vikings war of clans

To świetna gra, która:

  • jest całkowicie darmowa;
  • posiada kolorową i dopracowaną grafikę;
  • daje mnóstwo godzin doskonałej zabawy
  • przeniesie Cię do niebezpiecznego świata nordyckich wojen!

Strategia dla każdego!

Vikings: War of Clans to gra wyjątkowo wszechstronna i nowatorska. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Weterani gatunku, którzy lubują się w handlu i rozbudowie jednostek na pewno poczują się tutaj jak w domu. Nowym graczom na pewno spodoba się kolorowa oprawa oraz system codziennych wyzwań, tym bardziej, że te są wyjątkowo różnorodne i ciekawe.

 

Gracze rozpoczną przygodę wybierając swojego bohatera, budując swoją twierdzę i stopniowo podbijając otaczający ich świat. Kluczem do zwycięstwa jest oczywiście umacnianie swojej pozycji przez budowę lepszych jednostek oraz budynków! Całość infrastruktury, jak przystało na rasową grę strategiczną, będzie się składać z budynków, kapliczek, spichlerzy oraz wielu innych. Brzmi skomplikowanie? Spokojnie! Gra jest przystępna również dla nowych graczy. Tym bardziej, że nikt nie jest tutaj sam! W grze możemy dołączać do wielu interesujących nas klanów. Nawet jeśli żaden z nich nie będzie Wam odpowiadał, sami możecie wcielić się w rolę przywódcy, tworząc własny klan i zapraszając do niego swoich przyjaciół.

 

To doskonała gra fabularna, łącząca elementy strategiczne z elementami RPG. Vikings: War of Clans to świetny tytuł, który po prostu trzeba sprawdzić! Twórz klany i podbijaj nowe terytoria!

 

blog comments powered by Disqus