Oceń grę:

Urban Rivals 4.00/5 (80.00%) 2 ocen

Urban Rivals to przeglądarkowa gra karciana przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej. Dostępne są również specjalnie stworzone wersje na platformy mobilne, takie jak: Android oraz IOS. Głównym celem gry jest pokonanie przeciwnika, czyli sprawienie, aby po bezpośrednim pojedynku miał on mniejsza ilość punktów zdrowia.

Pokonując oponentów zdobywamy doświadczenie, dzięki, któremu możemy rozwijać nowe umiejętności. Do wyboru mamy blisko mnóstwo różnych postaci, które posiadają rozmaite umiejętności, które możemy stale udoskonalać. Łącznie gra oferuje ponad 700 kart.

Do walki możemy podchodzić na różne sposoby, strategicznie ? planując każdy swój ruch, próbując przewidzieć ruch przeciwnika i go zaskoczyć, lub idąc na żywioł. Autorzy oddali nam do dyspozycji turnieje, podczas których musimy zdobywać jak najwięcej punktów pokonując przeciwników oraz trzy tryby rozgrywki.

Deathmatch ? trwa 20 minut i do 15 graczy staje naprzeciw siebie. Survivor, w którym liczą się i premiują kolejne sukcesywne zwycięstwa, a także tryb ELO, w którym brać udział mogą tylko gracze powyżej 15 poziomu. Obecnie w grze zarejestrowanych jest już 19 milionów użytkowników, z całego świata.

blog comments powered by Disqus