United GP zostań menadżerem wyścigów

United GP – Formuła 1

Oceń grę:

United GP – Formuła 1 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Graj

Zostań menadżerem w grze United GP i poprowadź swój team przez pięć klas wyścigów. Zaczynasz od najniższej klasy junior by piać się na sam szczyt do legendarnej Formuły 1.

Twoim zadaniem jest ulepszanie bolidu, przygotowanie strategii na każdy wyścig i prowadzenie swojego teamu w rajdach na żywo rywalizując z innymi graczami online. W jednym rajdzie bierze udział 20 drużyn. Zasiądziesz w miejscu dowodzenia i będziesz obserwował na monitorze wszystkie informacje dotyczące wyścigu. Od ciebie będzie zależało jak szybko bolid ma się poruszać po torze, kiedy ma zjechać na zmianę opon i napełnienie baku paliwem. Pamiętaj jeden niewłaściwy ruch i cała strategia pójdzie na marne.

United GP formuła 1 na przeglądarkę

Zanim zaczniesz się na poważnie ścigać musisz stworzyć własny bolid. Do wyboru masz aż 9 typów nadwozia i podwozia oraz trzy linie produkcyjne nowych dzięki. To pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, które zamontujesz do bolidu. Jeśli opracujesz już swój bolid pod względem technicznym to możesz go również zmieniać wizualnie. Wybierasz kolor oraz emblematy, jakie najbardziej Ci odpowiadają.

formula 1 united gp

Stworzyłeś już bolid, ale teraz przyszła pora na stworzenie odpowiedniej strategii na najbliższy sezon. Wraz z inżynierami i kierowcami musisz uzgodnić wszystko, co dotyczy treningów i kwalifikacji. Dobrze podjęte decyzje pozwolą na zdobycie cennego doświadczenia, a to przełoży się na Twoje wyniki na torze.

Ustawienie bolidu przed wyścigiem będzie kluczowym elementem. Wystarczy drobna zmiana w przednich i tylnych skrzydeł czy twardości zawieszenia żeby można było wygrać wyścig. Każdy z torów, na jakich przyjdzie Ci się ścigać jest inny, dlatego strategia też musi być indywidualnie dobierana.
Sam kierowca nie wygra wyścigu, jeśli nie będzie odpowiedniego zaplecza. Musisz tak planować i współpracować z drużyną żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Gra jest dostępna na przeglądarkę, tablet i iPad. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników wyścigów. United GP wciąga na długie miesiące pozwalając się spełnić w roli menadżera.

blog comments powered by Disqus