21 października 2016

Under jest gotowy na nowych graczy

Under jest gotowy na nowych graczy. Studio przyjęło strategię, która ma zachęcić nowych graczy do logowania się do gry. To bardzo dobre zagranie.

Najnowsza wersja polskiej gry Under została wypełniona zmianami podyktowanymi przez graczy, która jednocześnie ma zachęcić nowych. Co się zatem zmieni? Twórcy całkowicie odmienili system zdobywania poziomów. Od tego momentu, każdy kto tylko chce  może w niej znaleźć coś dla siebie, a w szczególności nowi gracze, którzy chcieli by rozpocząć swoją przygodę teraz. Wcześniej to zadanie było utrudnione. A nowi gracze szybko się zniechęcali.

Dodatkowo twórcy wspierają słabszych graczy. Konta znajdujące się na poziomie niższym niż 30 otrzymują stały i dożywotni bonus do zdobywanego doświadczenia, który pozwala na dogonienie obecnych weteranów, posiadających wyższe poziomy.

Under to znakomita polska gra przeglądarkowa, oczywiście darmowa, która utrzymana jest w klimacie postapokaliptycznym, starając się na swój sposób pokazać działanie nowego świata – powstałego w tunelach pod planetą.

blog comments powered by Disqus