Ultimate Naruto

Ultimate Naruto

Oceń grę:


Graj

Nie od dzisiaj wiadomo, że Ultimate Naruto to typowa gra fantasy, gdzie mierzymy się z wieloma przeciwnikami. Dziwi nas jedna rzecz. Dlaczego tak mało graczy postanowiło zainteresować się tym produktem, skoro jest on naprawdę dopracowany. Warto poświęcić chwilę na oddanie się przygodzie. Zapewne większość z Was pamięta serial o tej samej nazwie. W serialu występowało wielu bohaterów, których zadaniem była walka z przeciwnikami. Często sama walka bywała trudna i tak samo jak w serialu, tak samo w grze odniesienie sukcesu będzie nie lada wyzwaniem. Ba, będzie to nawet bardzo trudne! Ale warto poświęcić kilka dni na toczenie bitew, w których stawia jest naprawdę wysoka. Ultimate Naruto jest grą dopracowaną. Fabularnie gra stanowi miks wątków znanych z oryginalnego serialu, kryjąc mnóstwo smaczków dla fanów, a także dając sposobność do spotkania kultowych postaci. Wybieramy sobie jedną z nich i toczymy krwawe boje. W miarę rozwoju gry, możemy modyfikować naszego bohatera ucząc go między innymi sztuk walki. Niby wszystko wydaje się oklepane, ale w rzeczywistości tak nie jest. Jak można się domyślić, zasadniczym elementem rozgrywki w Ultimate Naruto jest walka, toczona zarówno z wojownikami należącymi do innych graczy, jak i z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Możemy nawet rekrutować do swojej grupy innych graczy i toczyć krwawe boje z przeciwnikami. Jak wiadomo w grupie jest siła, zatem odpowiednie podejście do tej produkcji, tj. znalezienie sobie osób przychylnych będzie bardzo ważne.

Bo gra nie powinna nudzić

Jednym z podstawowych wymagań producenta co do tej gry było stworzenie produktu, który nie będzie się nudził. I ta sztuka szefom produkcji się udała, bowiem Ultimate Naruto w żadnym momencie nie będzie się nudził. Gra jest bardzo dynamiczna i na każdym kroku czeka na nas coś ciekawego. W miarę upływu czasu usprawniamy naszego bohatera, nabiera on mocy i może toczyć boje z każdym przeciwnikiem. W grze możemy znaleźć także przyjaciół, dlatego nie jest to kolejna RPG o charakterze solo. Co jest ciekawe to fakt, że gra jest dwuwymiarowa, aby jak najlepiej oddać akcje dziejące się w serialu. Możemy obserwować naszych przeciwników z góry oraz pod kątem, co tylko podnosi jakość tej gry. Jeśli chodzi o muzykę, czyli ścieżkę dźwiękową, to podczas grania będziemy mogli słuchać kultowych już przebojów, które słyszeliśmy w samym serialu. Producenci naprawdę się postarali i stworzyli dzieło, prawdziwe dzieło dla koneserów.

Krótka opinia o Ultimate Naruto:

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że gra została zrobiona na szybko, choć w rzeczywistości prace nad tym produktem trwały dobre kilka miesięcy. Gra sama w sobie jest dopracowana i jej zadaniem było odwzorowanie serialu. Ta sztuka oczywiście producentom się udała i chwała im za to, bowiem Ultimate Naruto to legenda sama w sobie, a jak wiadomo, legend nie wolno niszczyć oraz modyfikować. Od nas ocena 8/10, ponieważ można było grę w jakiś sposób bardziej rozbudować.

  • Plusy:
  • grafika;
  • muzyka;
  • fabuła;
  • wielu bohaterów;
  • nieliniowa rozgrywka.
  • Minusy:
  • słaby interfejs;
  • źle dobrany silnik graficzny.

blog comments powered by Disqus