darmowe gra przeglądarkowa truck nation

Truck Nation

Oceń grę:

Truck Nation 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Graj

Truck Nation to ekonomiczna gra strategiczna, w której obejmujemy kontrolę nad właścicielem firmy transportowej. Rozwijamy własne przedsiębiorstwo, pozyskujemy nowych klientów i przewozimy towary w coraz to nowsze regiony świata.

Rozpocznij karierę w spedycji

Truck Nation opowiada losy wieloletniego kierowcy ciężarówki, który całe życie poświęcił dla korporacji, w której pracował. Niestety pewnego dnia otrzymał od szefa wypowiedzenie i tym samym postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Pożyczył pieniądze od typków spod ciemnej gwiazdy i założył własne przedsiębiorstwo transportowe. Jego pierwszy cel – wykosić byłego szefa.

truck nation pl

W początkującego właściciela biznesu wciela się gracz. Obejmując kontrolę nad niewielką firmą spedycyjną musi zadbać o pierwsze kontrakty, zatrudnienie doświadczonych kierowców i modernizację posiadanej floty. Wraz z pozyskaniem pierwszych pieniędzy użytkownicy mogą zainwestować w rozwój placówki, stawiając nowe budynki i rozwijając już te istniejące. Otworzy to zupełnie nowe możliwości transportowe.

Wspólnie do celu

W Truck Nation gracze mogą się łączyć w niewielkie sojusze, liczące maksymalnie 25 osób. Wspólnymi siłami mogą rozpocząć inwestycje, które normalnie byłyby poza ich zasięgiem. Współpracując między sobą przejmują kolejne miasta i zyskują coraz to bardziej intratne kontrakty. Wszystko po to, aby wykosić konkurencję i stać się najlepszym przewoźnikiem na świecie.

Pojedyncza runda w Truck Nation trwa 12 tygodni. W tym czasie gracze muszą udowodnić, że potrafią zarządzać swoją firmą i to właśnie oni zasługują na miano najlepszego spedytora.

Wykorzystaj każdą okazję

Podobnie jak w prawdziwym życiu, także i w Truck Nation można skorzystać z nie do końca legalnych propozycji. Od czasu do czasu gracze otrzymają ofertę przemycenia nielegalnego transportu przez granicę. Nagroda za wykonanie takiego zadania jest znacznie większa, niż zazwyczaj, choć jednocześnie istnieje ryzyko zatrzymania.

W Truck Nation natkniemy się również na szereg codziennych przeszkód. Na naszej drodze pojawią się roboty drogowe, patrole policjantów czy fotoradary mierzące prędkość. Realizmu dodaje również autentyczna mapa świata, z szeregiem miast i charakterystycznych dla nich obiektów.

blog comments powered by Disqus