25 czerwca 2014
Tribal Wars 2 beta testy - premiera już niedługo

Tribal Wars 2 (Plemiona 2) – ruszyły zamknięte beta testy gry

W dniu dzisiejszym studio InnoGames, znane przede wszystkim ze swoich przeglądarkowych gier MMO, poinformowało, iż ruszyły testy wersji beta jego najnowszej produkcji – gry Tribal Wars 2 (Plemiona 2) beta. Testy te są zamknięte i wymagają klucza. Ten możliwy był do pozyskania wcześniej, aczkolwiek wciąż można go zdobyć poprzez różnorakie platformy społecznościowe. Obecnie wersja beta Tribal Wars 2 pokrywa jedynie edycję przeglądarkową gry, a więc tę dostępną przez komputery osobiste. Wkrótce jednak jej zasięg zostanie zwiększony i obejmie platformy mobilne.

W Tribal Wars 2 demo gracze mają okazję wcielić się w postać przywódcy małej wioski i przenieść się do średniowiecznego świata. Ich zadanie będzie proste: będą musieli w taki sposób zarządzać swoimi włościami, by te rozwinęły skrzydła i liczyły się w przepełnionym innymi graczami świecie. Gra jest bardzo rozbudowana i skupia się nie tylko na zarządzaniu, ale i strategicznych bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tutaj nie liczy się jedynie rozmiar armii – równie ważne jest bowiem odpowiednie jej wykorzystanie. Często nawet z pozoru słabsze wojska są w stanie roznieść potężniejszego rywala poprzez wykorzystanie właściwej strategii.

W sumie gra oferuje dostęp do 17 najróżniejszych budynków, 26 technologii oraz 13 jednostek. Całość jest z kolei kontynuacją wydanej w 2003 roku produkcji, która do tej pory zaskarbiła sobie sympatię przeszło 50 milionów graczy z całego świata.

darmowe-gry.pl/gra/tribal-wars-2/" class="single_graj" rel="nofollow" target="blank">a»  darmowa rejestracjaa


blog comments powered by Disqus