Plemiona 2 (Tribal Wars 2) - polska gra przeglądarkowa

Tribal Wars 2 (Plemiona 2)

Oceń grę:

Tribal Wars 2 (Plemiona 2) 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Tribal Wars 2 to nic innego jak kontynuacja bardzo popularnej w naszym kraju gry Plemiona. Osoby, które wciągnęły się w pierwszą edycje gry na pewno będą zadowolone, że doczekały się jej kontynuacji. Gra jest całkowicie darmowa nie trzeba jej instalować na dysku twardym naszego komputera, ponieważ dostępna jest z każdej przeglądarki. W grze została poprawiona grafika, przez co o wiele przyjemniej się w nią gra.

Zbuduj swoją osadę

Na początku dostajemy pod swoje władanie skromna, mała osadę, którą trzeba będzie rozwijać. Rozbudowa jest kluczowym elementem gry Tribal Wars 2, ale należy pamiętać, że inni osadnicy tylko czekają aż nie zdążymy się rozwinąć i zapewne nad podbiją, w grze musimy połączyć walkę ze strategią. Rozbudowujemy królestwo, zdobywamy coraz to lepsze surowce, ale jednocześnie odpieramy ataki i sami atakujemy innych.

zbuduj własną osadę w tribal wars 2

Zawieraj sojusze z innymi graczami

Dla urozmaicenia rozgrywki w drugim wydaniu pojawiły się specjalne obszary na mapie pozwalające na zwiększenie szybkości wydobywania surowców. Trzeba bronić tych obszarów przed wrogiem, bo są dla nas bardzo ważne pod względem ekonomicznym. Jeśli chcemy utrzymać swoją pozycje i podbijać innych to nie ma, co liczyć na samotną walkę. Potrzebujemy zawierać sojusze i w grupie atakować innych. Bez dobrego sojuszu nie uda nam się za wiele osiągnąć w grze.

zawieranie sojuszy w plemiona 2

Nowy interfejs

W grze Tribal Wars 2 (Plemiona 2) poza grafiką poprawiono również interfejs, przez co gra stała się przyjazna dla grającego i o wiele łatwiejsza w obsłudze. Po zmianach i poprawach gra jest naprawdę ciekawą propozycją dla graczy lubiących tego typu gatunek.

nowy atrakcyjny interfejs
Czas średniowiecza to czas walki o terytorium, rozwój królestwa i to właśnie dostaniemy w grze Tribal Wars 2. Korzystając ze wszystkich opcji i udogodnień ta gra na pewno będzie dla nas ciekawą odskocznią od codziennych zajęć. Przeniesiemy się w świat ciekawy i magiczny, który na pewno nam się bardzo spodoba. Wielu graczy z utęsknieniem czekało na drugą część gry i widać, że jej popularność jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Dołącz do nich, walcz i zdobywaj to, co dla ciebie najcenniejsze.

blog comments powered by Disqus