Oceń grę:

Top eleven 4.50/5 (90.00%) 6 ocen

Top eleven to przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej menadżer piłkarski, który został stworzony przez firmę Nordeus. Do zabawy niezbędny jest komputer wraz z przeglądarką internetową. Występuje również wersja na platformę mobilną systemu Android, dzięki czemu możemy cieszyć się rozgrywką również na smartfonach i tabletach.

Jak w każdej grze tego typu wcielamy się w role menadżera stworzonej przez siebie drużyny piłkarskiej i kierujemy sprawami klubu. Począwszy na ustaleniu i wyborze składu, dokonywaniu transferów, dbaniu o finanse klubu, czy nastroje zawodników, poprzez kontakt z mediami, dbaniu o marketing, czy wizerunek klubu, a na podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących samego spotkania kończąc.

Możliwa jest także rozbudowa własnego stadionu. Dzięki rozbudowanemu trybowi wieloosobowemu możemy, a nawet powinniśmy rywalizować z innymi graczami, stając w szranki z jego własnym teamem. Możemy rywalizować z przyjaciółmi, bądź przypadkowo spotkanymi osobami. Interesująco wygląda sam proces transferów. Mianowicie odbywają się one na zasadzie aukcji, w której danego zawodnika wykupi gracz, który zaoferuje najwięcej. Każdy gracz, zanim przystąpi do niej musi wykupić specjalny token, który przepada także w trakcie przegranej licytacji.

blog comments powered by Disqus