przeglądarkowa gra rpg Therian Saga

Therian Saga

Oceń grę:

Therian Saga 4.98/5 (99.68%) 62 ocen

Graj

Francuskie studio Virtys, stworzyło w 2014 roku kolejną doskonałą grę przeglądarkową. Znajdziemy w niej otwarty świat, charakterystyczny dla wielu produkcji MMORPG i poznamy wspaniałą krainę Myriaden. Teraz gra dostępna jest również w języku polskim.

Jak grać w Therian Saga, aby wygrać?

W grze postawiono na rozbudowany system craftingu. Zatem gracz sam decyduje o sile swojego ataku, pancerza i innych umiejętnościach. Z drugiej jednak strony bez pomocy przyjaciół za wiele nie osiągniemy, więc duża część rozgrywki i to jak się ona potoczy zależy od współpracy niemalże z całą społecznością krainy Myriaden.

mapa w Therian Saga

Kluczem do sukcesu jest współpraca. Możemy zapisywać się do różnych gildii i wraz z naszymi kompanami podbijać nowe tereny i stawić na nich budynki takie jak fabryki, tawerny i wiele innych, z których będziemy czerpać zyski.

Niecodzienne klasy bohaterów

W Therian Saga to przy tworzeniu swojej postaci wybieramy jej typ specjalizacji. Do wyboru jest wiele profesji, które po raz pierwszy goszczą w tego typu grach. Możemy zostać m.in. Faunem, który jest władcą bestii. Możemy też zostać Jubilerem, który wydobywa i zbiera minerały, aby tworzyć z nich magiczny ekwipunek. Oczywiście w późniejszej fazie rozgrywki, z nasza postacią możemy zrobić absolutnie wszystko. Dzięki ponad 30 dostępnym umiejętnościom można rozwijać postać w stopniu ograniczonym praktycznie tylko naszą własną wyobraźnią.

Dlaczego ta gra jest warta uwagi?

Therian Saga to niepowtarzalny klimat, który aż wylewa się z ekranu. Gra również nie jest typowym MMORPG takim jak World of Warcraft. Na szczególną uwagę zasługuje również barwna i estetyczna grafika.

grafika w Therian Saga

Therian Saga jest skierowana przede wszystkim do miłośników papierowych RPG, które dziś już niestety nie są tak popularne. Twórcy zrezygnowali z klasycznego wbijania poziomów postaci. W świecie Myriaden ważniejsze jest poznawanie fabuły, o której przebiegu każdy użytkownik decyduje samodzielnie lub wspólnie z innymi. Gra nie biegnie więc wzdłuż żadnej ściśle wytyczonej ścieżki, lecz każda osoba przeżywa swoją własną indywidualną przygodę w oparciu o działania i interakcje z innymi graczami

blog comments powered by Disqus