7 grudnia 2016

Święta w Swordsman

Gotowi na święta w Swordsman? Rozpoczęto specjalne wydarzenia zimowe w grach od PWE.

Pierwsze z nich to Christmas Snowball Event i będzie dostępne w dniach 22 – 28 grudnia. W trakcie tego wydarzenia, Joe Chen będzie przyznawać każdemu graczowi 10 śnieżek dziennie. Używanie ich na innych graczach zapewniać będzie PD i punkty Kung Fu – istnieje również szansa, że inny gracz zostanie przekształcony w świąteczny przedmiot.

Drugie wydarzenie to Christmas Snowman Event również będzie dostępne w grze od 22 do 28 grudnia. Szukaj choinek ukrytych w trzech głównych miastach. Atakuj je, aż polecą przedmioty potrzebne do ukończenia wydarzenia. Po dostarczeniu przedmiotów do Lan Fenghuang, nagrodzi cię ona przedmiotem potrzebnym do stworzenia własnego, tymczasowego bałwana.

Ostatni z eventów to Santa’s Gift Event, który rozpocznie się 22, ale potrwa tylko do 25 grudnia. W trakcie wydarzenia, Święty Mikołaj będzie odwiedzał główne miasta każdego dnia między 22.30 a 23:30 czasu pacyficznego. Zbieraj klucze upominkowe, które służą do otwierania nagromadzonych prezentów świątecznych, znajdujących się obok Joe Chen, by zdobywać specjalne nagrody.

blog comments powered by Disqus