8 grudnia 2016

Święta w PWI

PWI to popularna gra MMORPG, która w naszym kraju ma coraz więcej fanów. Jej twórcy przygotowali z okazji zbliżających się świąt coś specjalnego. Będą to nie 2, aż 4 wydarzenia.

Pierwszym z nich jest 12 Days of Giveaways, który już trwa. Jeśli się spóźniliście, będzie jeszcze okazja w dniach 26 – 31 grudnia. Zaloguj się do gry i poluj na nowe kody na świąteczne zestawy strojów, przedmioty „Ether Jade”, skrzynie „War Avatar Chest”.

Wydarzenie drugie to Snowmen and Snow in Major Cities, które już się rozpoczeło, a potrwa do 1 lutego 2017. Archosaur i inne główne miasta początkowe pełne są żywych bałwanów zarówno w, jak i poza murami. Pomóż w powstrzymaniu ataku a zostaniesz nagrodzony przedmiotami takimi jak kamienie „Chi Stone”, bilety „Dice Ticket” i inne.

Wydarzenie trzecie rozpoczyna się już dziś i potrwa do 27 grudnia. Odwiedź Generous Young Boya i jeśli dasz radę poczekać wystarczająco długo, otrzymasz skarby „Golden Treasure” za darmo.

Ostatnia szansa na świąteczne niespodzianki to Do the Penguin March! (13 – 29 grudnia). Udaj się do Frigid Bay, wykonuj tam różne zadania i spróbuj zdobyć wyjątkową, złotą nagrodę.

blog comments powered by Disqus