8 grudnia 2015

Świąteczne świętowanie z Upjers

Dziś rozpoczęły się dwa nowe eventy w Undermaster i My Little Farmies. Śnieg, zamrożone prezenty oraz leśniczówka na skraju lasu to tylko niektóre z atrakcji.

W średniowiecznej wiosce My Little Farmies gracze mogą wcielić się w Królową Śniegu i samodzielnie ozdobić drogi oraz teren osady białą kołderką. Dzięki ośnieżonym drogom oraz polom farmisie od razu poczują zimową atmosferę, a do tego w sklepie farmy można znaleźć mnóstwo nowych, zimowych dekoracji.

Zimowe dekoracje przynoszą dodatkowo specjalne punkty. Im więcej świątecznych choinek oraz innych dekoracji postawicie w swojej osadzie tym więcej otrzymacie śnieżnych kryształów. Na zakończenie zabawy w zamian za zgromadzone punkty każdy farmiś otrzyma wspaniałe nagrody , a wśród nich leśniczówkę. Leśniczówka przynosi regularnie pnie klonu, dębu lub sosny.

newsroom-undermaster-swietaW Undermaster z kolei potrzeba rąk do pracy, ale bez obawy całą robotę odwalą za nas jak zawsze koboldy . Swoich poddanych możecie przenieść od dziś do nowego, lodowego dungeonu. Tam w mroźnych podziemiach zamrożone są prezenty, które po skuciu lodowych skał stają się Waszą własnością. A jeśli koboldy podczas kruszenia lodu natkną się na nowy portal, to możecie przenieść je na nowy poziom . Zgromadzone prezenty zostaną na koniec zabawy podliczone i w zamian otrzymacie specjalne przedmioty do swoich lochów w Undermaster. Oba eventy kończą się 16 grudnia.

W wirtualnej klinice Kapi Hospital zostały odkryte nieznane dotąd choroby. Teraz koniecznie trzeba znaleźć antidotum! A w My Free Zoo rozpoczęło się wielkie dekorowanie ogrodów.

Na okres świąt My Free Zoo wygląda doprawdy świątecznie. Wszyscy gracze mają możliwość udekorowania swoich ogrodów świątecznymi dekoracjami nadając tym samym zoo iście bajkowej atmosfery. Mieniące się lampki, pokryte śniegiem choinki i karuzela dla dzieci nadają adwentowego nastroju w wirtualnych zoo.

Dzięki świątecznym dekoracjom gracze mogą zbierać płatki śniegu, które na zakończenie zabawy będzie można wymienić na ekskluzywne nagrody. I bardziej kolorowo i różnorodnie udekorowane zoo tym więcej prezentów na koniec eventu. Wśród nagród rozdanych 17 grudnia znajduje się złoty booster oraz wilki polarne.

W ramach podziękowania za szczęśliwe uzdrowienie pacjenci wręczają graczom małe skrzaty, które można gromadzić i do 17 grudnia wymieniać na nagrody. A wśród nich znajdują się ozdoby, punkty, talary oraz pigułki cud.

Wraz z eventem w Kapi Hospital i My Free Zoo upjers rozpoczął adwent w kolejnych dwóch swoich grach w których gracze mogą zdobyć wyjątkowe nagrody. Tym samym producent i lubianych gier przeglądarkowych życzy wszystkim graczom udanego i pięknego okresu przedświątecznego.

blog comments powered by Disqus