gra farmerska świat marzeń

Świat Marzeń

Oceń grę:

Świat Marzeń 3.00/5 (60.00%) 2 ocen

Graj

Gra Świat Marzeń to połączenie gry przygodowej z grą farmerską. Zabawę rozpoczynamy w swoim świcie marzeń, którego rozwijamy i kształtujemy według własnych upodobań. Rozgrywka prowadzona jest w trybie multiplayer więc będziemy mieli okazje pograć ze swoimi znajomymi, a być może poznać kogoś nowego ciekawego do wspólnej zabawy.

Po rejestracji w grze od razu zwraca uwagę, pięknie rysowana baśniowa grafika. Nie jest ona realistyczna, ale o to właśnie w grze chodzi. W końcu każdy z nas grając w grę może poczuć się jak w najlepszym śnie, w którym pełno jest pięknych kolorów i przyjemnych dziwnych stworków. Grając w grę będziemy mogli stworzyć swój własny świat i urządzić go tak jak chcemy a potem pochwalić się nim innym graczom. Gra oprócz przepięknej grafiki posiada też rozbudowany aspekt ekonomiczny i społecznościowy. Będziemy mogli np. uprawiać własne rośliny i sprzedawać je potem na targu.

widok wioski w grze farmerskiej świat marzeń

W podsumowaniu warto polecić grę wszystkim osobą, które lubią grać w gry farmerskie. Świat Marzeń jest nietypową grą z tego gatunku. Zabawa jest pierwszorzędna a grę spokojnie możemy polecić nie tylko dzieciom, ale osobą w każdym wieku. Zarejestrujcie się i stwórzcie swój własny Świat z Marzeń!

blog comments powered by Disqus