stronghold Kingdoms - gra na przeglądarkę

Stronghold Kingdoms

Oceń grę:

Stronghold Kingdoms 4.67/5 (93.33%) 21 ocen

Graj

Gry z gatunku MMO cieszą się wielką popularnością. Dlaczego? Ponieważ możemy rywalizować z innymi graczami, czerpać z tego profity i wspinać się w wirtualnych rankingach. Stronghold Kingdoms to jedna z tych gier, która może zachwycić nawet najbardziej wymagających graczy.

Zabawa w Stronghold Kingdoms sprowadza się głównie do dbania o rozwój królestwa, a w szczególności tytułowej twierdzy. W zdobyciu przewagi nad innymi graczami konieczne są umiejętności bardzo szybkiego podejmowania trafnych decyzji jak także znajomość taktyczna. No właśnie.

Czy gry z gatunku MMO to typowe produkcje taktyczne? Jak najbardziej. Jeśli nie obmyślimy specjalnej taktyki, to nie zdobędziemy surowców i nasze królestwo nie będzie miało prawa się rozwijać. Stronghold Kingdoms polega głównie na rozwoju. Aby się rozwijać potrzebujemy surowców. Można je samemu wyprodukować, ale poprzez branie udziału w bitwach też możemy je zdobywać.

W Stronghold Kingdoms możemy przyłączyć się do jednego z kilku europejskich państw, a gra dobrze obrazuje życie w średniowiecznym społeczeństwie opartym na feudalizmie. Gra przypomina bardziej polityczną wojnę, bo w zależności od naszych umiejętności dyplomatycznego wychowania któraś z ugrupowań politycznych będzie mogła nas wybrać.

Nie ma co się rozpisywać nad plusami tej produkcji. Gra bardzo wciąga ale jest do tego niezwykle realistyczna. Każda osoba ceniąca sobie dobrą rozrywkę powinna się zainteresować tym tytułem. Stronghold Kingdoms to rywalizacja na najwyższym poziomie. Od naszej redakcji ocena 9/10, ponieważ trudno znaleźć jakikolwiek minus tej produkcji.

  • Plusy:
  • grafika oraz muzyka na najwyższym poziomie;
  • możliwość rozbudowania swojego królestwa;
  • bardzo dynamiczna akcja;
  • znakomity system sterowania twierdzą.
blog comments powered by Disqus