Kategorie: Bez kategorii, Newsy

Oceń grę:


Star Trek Online to świetna, darmowa gra MMO, w którą grali posiadacze komputerów. Teraz chodzą słuchy, że ten świetny tytuł zawita również na inne platformy. Mowa tutaj oczywiście o Xbox One i PlayStaion 4. Cieszycie?

Star Trek Online jest bardzo niedocenianą grą. A szkoda, bo jest wyśmienita. Produkt Cryptic Studios w idealny sposób łączy RPG ze światem S-F, a wszystko to opatrzone jest klimatem kultowego Star Treka. Fani tego uniwersum pewne doskonale znają również grę, ale pozostali gracze… delikatnie mówić, nie chcą nawet spróbować zagrać.

Teraz będzie okazja, bo gra ma być dostępna na konsolach nowej generacji. Może to sprawi, że tytułem zainteresuje się większa grupa osób.

Star Trek Online to to dzieło studia Cryptic,  gra MMO została osadzona w popularnym uniwersum science-fiction. Akcja toczy się w roku 2409. Gracze wcielają się w dowódcę statku kosmicznego, a ich głównym zajęciem jest eksplorowanie odległych zakątków galaktyki, wypełnianie rozmaitych misji, walka z wrogimi jednostkami i handel. Miłośnicy serialu i filmów znajdą w grze pełno smaczków ze świata Star Trek.

blog comments powered by Disqus