darmowa gra do pobrania star conflict

Star Conflict

Oceń grę:


Graj

Fani symulacji statków kosmicznych będą zachwyceni grą Star Conflict dającej wiele możliwości rozwoju. Gra opiera się głownie na walkach w dwóch rodzajach rozgrywek
– Pvp- walczymy z innymi graczami obecnymi w grze. Każdy z graczy ma taki sam cel, a mianowicie zająć nasze miejsce i zdobyć więcej punktów doświadczenia i pieniędzy.
– PvE- to możliwość walki z wrogiem stworzonym i sterowanym przez komputer.

Obie formy wiążą się z niesamowitymi emocjami i wieloma walkami. Osoby niechcące grać z prawdziwymi graczami albo chcą sobie poćwiczyć mogą to zrobić korzystając z PvE.
Świat gry to odległa przyszłość gdzie musimy walczyć o to żeby utrzymać swoją pozycję. Nasz statek kosmiczny będzie naszym narzędziem w tej walce. Musimy pamiętać żeby regularnie go ulepszać i modyfikować. W przeciwnym razie nie będziemy wygrywać potyczek z innymi graczami. Z biegiem czasu możemy liczyć na większy rozwój i na zwiększenie siły. Z pojazdów kosmicznych możemy wybierać szybkie myśliwce oraz ciężkie fregaty. Do każdego statku możemy wybrać dziesiątki różnego rodzaju ulepszeń takich jak działka laserów, rakiety i bomby. Zdobywane doświadczenie pozwoli nam dopasować w odpowiedni sposób uzbrojenie tak żeby można było wybrać misje, która została nam powierzona.

Świat gry składa się z dziesiątek sektorów, o które trzeba będzie walczyć. To właśnie z tego powodu możemy tworzyć własne gildii i w grupie atakować innych graczy. Dominacja w wybranym sektorze jest najważniejsze. Za wszystkie misje i zadania dobrze wykonane będziemy mogli otrzymać wynagrodzenie i doświadczenie. To pozwoli na zakup nowego, lepszego wyposażenia i sprzętu.
Star Conflict to gra przez cały czas się rozwijająca, przez co nigdy graczowi nie będzie się nudziła. Różnorodność misji jak i rozbudowywanie swojego statku kosmicznego to ciekawe zajęcie. Zajmie nam to bardzo dużo czasu zanim zaczniemy dominować w świecie symulatora kosmicznego, ale warto zdobywać kolejne punkty doświadczenia i bawić się z przyjaciółmi.

blog comments powered by Disqus