16 sierpnia 2014
smite

SMITE na XBOX ONE

W 2015 roku, gra ma wyjść na konsole XBOX ONE. Czyli nie będzie to już tytuł tylko na wersje dla graczy PC, ale także dla fanów konsoli. Pytaniem jest czy system kontroli będzie porównywalny do tego w wersji PC?

Firma Hi-Rez Sutdios po sukcesach na PC, oznajmiła iż zamierza powtórzyć ten efekt na konsole. Jak wskazuje producent, pomimo widoku zza placów, nie będzie jakichkolwiek problemów z dostosowaniem do tego systemu pada. Znacznie więcej problemów byłoby gdyby był to system podobny do league of legends, gdzie trzeba bardzo precyzyjnie posługiwać się myszką.

Warto jeszcze zadać pytanie czy gra SMITE będzie darmowa. Ponieważ może się okazać iż będzie wymagać subskrypcji od XBOX LIVE. Z tego też powodu, sam Microsoft albo zastosuje system abonamentu – albo też od niego odejdzie tak jak inni producenci. Sam termin nie jest jeszcze bliżej znany, ale raczej będzie to lato bądź jesień roku 2015. Ewentualnie można się spodziewać opóźnień, tak jak to zazwyczaj bywa w przypadku konwersji znanych tytułów np: GTA IV.

blog comments powered by Disqus