gra moba - darmowe gry pl

Shards of War

Kategorie: Akcji, Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:

Shards of War 4.83/5 (96.67%) 6 ocen

Graj

Bigpoint, znany wydawca gier on-line, tym razem oddaje do dyspozycji graczy scence fiction w formie MOBA. Shards of War: Defend Your Home to gra piękna graficznie, z dopracowaną animacją i postaciami. Naukowcy odkrywają przejścia do światów równoległych, co doprowadza do ogólnego chaosu i pomieszania różnych rzeczywistości. Mieszkańcy każdego z tych światów musza walczyć o przetrwanie, a przeżyć mogą tylko najlepsi.

Starcia wojowników

Bigpoint reklamuje swoją grę, jako nowy wariant tradycyjnego MOBA. Jest to połączenie klasycznej strategii z taktyczną rozgrywką i szybką akcją. Dwie drużyny konkurują ze sobą w 20-minutowych starciach. Celem jest pokonanie wrogów i zniszczenie ich kwatery głównej.

Shards of War - bardzo dobra grafika

Do dyspozycji mamy dziesięć zróżnicowanych postaci, zwanych Strażnikami (potężni wojownicy): Flatline, Bulwark, Valkyrie, Vulcan, Rhino, Blitz, Striker, Gemini, Cobra i Warhead. Każda z tych postaci specjalizuje się w jakiejś dziedzinie.

Doświadczenie i klimat

W działaniach wspomagają strażników zdalne sterowane drony. W trakcie rozgrywki gracze zdobywają punkty doświadczenia, które można przeznaczyć na odblokowanie dodatkowych przedmiotów. Każde wykonane zadanie to nagroda w postaci skrzyni pełnej rzadkich materiałów, które mogą zostać wykorzystane do tworzenia nowych przedmiotów lub do ulepszenia już istniejących.


Shards of War darmowa gra moba

Shards of War charakteryzuje duża ilość akcji oraz bardzo intuicyjne sterowanie WASD. Gracz może doskonale odczuć niezwykły klimat futurystycznego świata, pełnego mroku i destrukcji. Wciągająca rozgrywka wymaga od uczestników precyzyjnego współdziałania i taktyki, która jest ważnym elementem do osiągnięcia celu.

blog comments powered by Disqus