rycerze i księżniczki

Rycerze i Księżniczki

Oceń grę:

Rycerze i Księżniczki 5.00/5 (100.00%) 1 ocen

Graj

Rycerze i Księżniczki (Knights and Brides) to doskonała gra przeglądarkowa. Każda z dziewczyn kiedy była dzieckiem chciała zostać księżniczką, analogicznie z chłopcami ? każdy marzył o byciu rycerzem bądź księciem. Dzięki grze, masz szansę przenieść się do łagodnego oraz pełnego magii świata pięknych księżniczek oraz odważnych rycerzy. Królestwo pełne jest zagrożeń, niespodzianek oraz niebezpiecznych intryg ? czy uda nam się rozwikłać zagadkę w jaką jesteś wplątany? Możesz zostać pełnym woli walki księciem bądź fenomenalnie piękną księżniczką oraz stworzyć królestwo, opanowuj następne zamki oraz okolice ? rozwijaj uzyskane nieruchomości.

Nie samą walką rycerz żyje. Wiedzą o tym Rycerze i Księżniczki!

Walki z innymi rycerzami, to jednakże jedynie niewielka część waszych obowiązków. Musicie ponieważ zadbać o naprawę własnej nieruchomości, jaka najpierw znajduje się w kiepskim stanie. Budynki potrzebują renowacji, ogród potrzebuje nowych sadzonek, natomiast wszystko jest zarośnięte trawą, należy zatem zabrać się do pracy, ponieważ przecież bez porządnej nieruchomości ciężko będzie uzyskać rękę jakiejkolwiek księżniczki! Aby ją wyremontować będziecie zbierać materiały ukryte w kępkach trawy, ścinać drzewa oraz rozłupywać kamienie.
Dodatkowe materiały na remont budynków będziecie też zdobywać w czasie pojedynków z innymi rycerzami. W ten sposób stopniowo otrzymacie dostęp np. do Kuźni, gdzie stworzycie lepsze zbroje, tarcze i włócznie czy też do tartaku, który zwiększy waszą produkcję drewna. Stopniowo będziecie też odblokowywać dostęp do coraz lepszych sadzonek oraz zwierząt hodowlanych, dzięki którym wasza posiadłość będzie przynosić stałe zyski.

Dlaczego warto zagrać w Rycerze i księżniczki? To:

  • wiele godzin dobrej zabawy;
  • unikalny klimat;
  • oprawa, która cieszy oko,
  • ciekawy i niecodzienny pomysł na grę.

Turnieje rycerskie 

Żeby zdobyć popularność oraz chwałę, o której przecież każdy marzy, rycerze muszą uczestniczyć w turniejach rycerskich, podczas których na trybunach zasiadają przecież piękne księżniczki. W związku z tym każdy rycerz może zadedykować damie taki właśnie turniej, a jeżeli uda mu się go zwyciężyć, to wtedy otrzymuje on zdobycze, które mogą się okazać niezwykle przydatne. Jednakże każdy rycerz do walki, zawsze musi się dobrze przygotować. O tym, czy dany rycerz wygra turniej, mogą zdecydować, na przykład elementy takie, jak zbroja, broń, jak również osobiste umiejętności, czy też spryt.

Dobra zbroja kosztuje dużo i zapewne na samym początku nie będzie nas stać na zakup takiej zbroi, jedyne na co będziemy mogli sobie pozwolić, to drewniana tarcza oraz włócznia. Jeżeli będziemy zdobywać kolejne sukcesy, to wtedy nasz zasób w skarbcu, będzie się zwiększał, a co za tym idzie, będziemy mogli sobie pozwalać na lepszy sprzęt. Jeżeli już będziemy mieli większą wprawę w pojedynkach, to będziemy mogli rywalizować z rycerzem, który jest sławniejszy niż my. Pamiętajmy jednak zawsze, że jeżeli chcemy zwyciężyć w danym pojedynku, to musimy być sprytni i zawsze spróbować znaleźć słabe punkty przeciwnika.

 

blog comments powered by Disqus