darmowa gra o koniach runners and riders po polsku

Runners and Riders

Oceń grę:


Graj

Runners and Riders to nietypowy przedstawiciel gier menedżerskich, w którym wcielamy się w zarządcę stadniny konnej. Wysyłamy konie na zawody zlokalizowane na całym globie, dbamy o ich kondycję oraz zatrudniamy odpowiednich trenerów.

Poznaj świat koni

Runners and Riders oferuje możliwość poznania świata koni, który jest znany wyłącznie nielicznym. Gra przedstawia tajniki zarządzania stadniną i oferuje możliwość zapoznania się z planami treningowymi.

Twórcy podeszli do tematu w profesjonalny sposób. Dlatego też od pierwszej minuty decydujemy o wielu czynnikach związanych z funkcjonowaniem stadniny. Gracz musi wybrać odpowiednie jedzenie dla swoich rumaków, zapewnić im profesjonalną opiekę, a nawet masaże, gdy konie trzeba przygotować do trudnego startu w wyścigu.

zadbaj o wygląd swojego rumaka w grze o koniach runners nad riders pl

Wraz z rozwojem kariery odkrywamy nowe strategie treningowe, możemy kupować coraz lepszy sprzęt i zatrudniać jeszcze lepszych pracowników. Wszystko to może zaowocować zwycięstwem podczas ciężkiego wyścigu.

Rywalizuj na całym globie

Głównym elementem rozgrywki są oczywiście wyścigi konne. Te odbywają się na całym świecie. To nie tylko okazja do poznania nowych krajów, ale również konieczność odpowiedniego przygotowania rumaków.

Wyścigi rządzą się bowiem swoimi prawami i wymagają innych umiejętności od koni. Inaczej biega się w umiarkowanym klimacie, inaczej natomiast w temperaturze 35 stopni Celsjusza. Gracz musi analizować najdrobniejsze parametry, a następnie odpowiednio przygotowywać swoje konie. Pomocna może się okazać specjalna dieta, a nawet specjalistyczne masaże.

Osiągnij sukces

Tylko najlepsi gracze będą w stanie osiągnąć światowy sukces, a ich nazwiska prezentowane będą na samym szczycie rankingów. Nim jednak się to stanie, czeka ich długa i emocjonująca droga. A wszystko to za darmo w przeglądarce internetowej. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy stworzyć własne konto w grze.

blog comments powered by Disqus