budowa miasta Rising Cities

Rising Cities

Oceń grę:

Rising Cities 4.67/5 (93.33%) 3 ocen

Graj

Sprawdź się w roli budowniczego i burmistrza miasta, które sam stworzysz od podstaw. W tej darmowej grze strategicznej staną przed tobą bardzo trudne do wykonania zadania. Musisz zająć się budżetem oraz zaspokajaniem potrzeb wszystkich mieszkańców.

Właśnie ta gra daje możliwość każdemu graczowi żeby mógł sprawdzić się w tej trudnej roli, jaką jest zarządzanie miastem. Nigdy nie ma tak dobrze żeby wszyscy byli zadowoleni, ale Ty jako burmistrz musisz zrobić wszystko żeby, mieszkańcy byliby szczęśliwi. Twoje zadanie to między innymi dobre rozplanowanie budników, zbieranie czynszu od mieszkańców, zarządzanie siecią elektryczną i transportem.

RisingCities2

Inni gracze w Rising Cities

W grze poza Tobą o tytuł najlepszego burmistrza walczą inni gracze. To właśnie z nimi możesz prowadzić handel produkowanymi w mieście towarami. Pamiętaj jednak, że trzeba być bardzo ostrożnym. Z jednej strony możesz mieć większe dochody do budżetu miasta, ale jeśli przesadzisz i zabraknie Ci tych najbardziej potrzebnych produktów to miasto przestanie się rozwijać, a ty w roli burmistrza będziesz skończony.

Kluczem do sukcesu w grze jest troska o wszystkich mieszkańców. Nie ma znaczenia czy to są zwykli robotnicy czy przedsiębiorcy. Wszyscy potrzebują odpowiedniego traktowania. Trzeba im zapewnić pracę, ale również łatwy do niej dojazd. Oczywiście człowiek nie samą pracą żyje, dlatego mieszkańcy będą zadowoleni, jeśli stworzysz im miejsca do odpoczynku. Wystarczy upiększyć miasto w roślinność, budować place zabaw, dyskoteki, czy park rozrywki. Twoi wyborcy docenią Twoje starania i będą stali za tobą murem.

rozbudowane miasto w rising cities

Wciągająca gra

Gra Rising Cities jest dostępna dla wszystkich graczy za darmo. Miłośnicy gier strategicznych takich jak The Settlers czy SimCity będą na pewno zadowoleni. Gra nie jest nuda i cały czas dzieje się w niej bardzo dużo wydarzeń. Twoim zadaniem jest obserwowanie tego, co się dzieje i zarządzanie w taki sposób żeby miasto jeszcze lepiej się rozwijało. Nawet z pozornie małego miasteczka z biegiem czasu będzie można stworzyć metropolię z mnóstwem mieszkańców i atrakcji. Jeśli chcesz zostać burmistrzem to zarejestruj się za darmo i przyłącz się do tej niesamowitej gry. Twórz swoje miasta i bądź najlepszym burmistrzem w historii Rising Cities.

blog comments powered by Disqus