Rise of Mythos karciana gra mmo

Rise of Mythos

Oceń grę:


Graj

Rise of Mythos pozwala na darmowe rozgrywki. Mamy do wyboru rozbudowaną kampanię single player oraz system potyczek z innymi graczami.
W grze wcielamy się w jedną z czterech klas postaci. Dodatkowo stworzycie własną talie składającą się z różnego rodzaju kreatur i magicznych zdolności. Zebrane karty będzie można wykorzystać podczas kampanii single player gdzie musimy bronić miasto Silver Heron Ridge przez nadciągającymi siłami zła. Można będzie również walczyć z systemie PvP.

Nasz bohater

Do wyboru mamy cztery klasy postaci: Wojownika, Rangera, Maga, Kapłana. To, jaką wybierzemy postać ma duże znaczenie. Każda z nich ma własną talię kart wraz z indywidualnymi zdolnościami. Jeśli chcemy zmienić klasę postaci w trakcie rozgrywki to jest taka możliwość. Klasy postaci różnią się również systemem walk. Wojownik atakuje bezpośrednio swojego przeciwnika, Ranger osłabia i zatruwa przeciwników.
Prowadzona przez nas postać powinna być dobrze wyposażona w potrzebny jej ekwipunek taki jak: hełm, zbroje, broń i płaszcz. Jeśli znajdziemy lepsze przedmioty to będziemy mieli większe szanse na pokonanie swojego wroga. Do wyboru mamy wiele wierzchowców, które bardzo dobrze wpływają na zwiększenie naszych statystyk. Na polu walki będą one niezastąpione.

walka w Rise of Mythos

Talia z 2000 kart

W grze Rise of Mythos wykorzystujemy do walki talie z 30 kart podzielonych na dwie kategorie: kreatury oraz umiejętności. Licząc wszystkie karty jest och około 2000. Dla urozmaicenia rozgrywek, co jakiś czas wprowadzane są nowe karty. To na pewno pozwala graczom na jeszcze ciekawsze tryby rozgrywek.

postacie w grze mmo Rise of Mythos

Karty z umiejętności są łatwe w użyciu, bo aktywują unikalne zdolności. W przypadku kart kreatur jest o wiele trudniej. Zaliczane są do jednej z siedmiu frakcji takich jak: ludzie, nieumarli, elfy, gobliny, ogry. To pozwala na tworzenie unikalnych talii, ale i zaawansowanych strategii.

PvP i PvE

Rise of Mythos to starcia z komputerem i z innymi graczami. PvE są dodatkowo podzielone na trzy komponenty. Rozbudowana kampania single player, Challenge Hall i Ascension Tower.

Elementy strategii

Musimy rozwijać swoje miasto, co pozwala na uzyskanie dostępu do nowych funkcji. Może to być port dla wojska, albo laboratorium, w którym stworzymy nowe typy kart. W mieście można zbierać podatki czy sprzedawać i kupować karty w domu aukcyjnym.
Rise of Mythos wciągnie każdego gracza. Rejestracja jest bardzo szybka, a zatem warto już teraz zacząć przygodę w tej wyjątkowej i niepowtarzalnej grze.

blog comments powered by Disqus