8 czerwca 2016

Revelation Online, kasowe MMORPG z Chin zadebiutuje w Europie

Revelation Online, kasowe MMORPG z Chin zadebiutuje w Europie. I to całkiem nie za taki szmat czasu. Kosztująca krocie gra pojawi się u nas już na początku jesieni. Chodzą jednak słuchy o przedłużeniu prac, które mają potrwać do początku 2017 roku. Nie zmienia do jednak faktu, że gra się pojawi, a jest na co czekać.

Gra zostanie wydana na naszym kontynencie firma My.com, czyli Panowie od m.in. Skyforge’a. Działa już oficjalna strona Revelation Online wraz z zapisami do jesiennej bety. Spokojnie można zatem się logować i czekać w kolejce.

Revelation Online to jeden z najlepszych chińskich MMORPG’ów. Z resztą wystarczy spojrzeć na budżet. Gra kosztowała 60 milionów dolarów! To z resztą widać po samej oprawie, jest przepiękna. To jednak nie jedyny powód, żeby w to zagrać. Szykujcie się na latające wojny na mountach, walki 500 osób kontra 500 osób, wiele ciekawych klas, a w tym Occulist czy Swordmag oraz unikatowy systemie walki, który ma zawierać trzy opcje, trzy wybory: target z Lineage 2, classic z WoW’a i non-target z TERY Online. Będziecie mogli zmieniać ten element w czasie rozgrywki.

blog comments powered by Disqus