darmowa gra na na telefon i androida

Pogromcy

Oceń grę:

Pogromcy 3.78/5 (75.56%) 9 ocen

Graj

Pogromcy to przeglądarkowa gra RPG z elementami przygodowymi. Podczas rozgrywki będziesz rozwijał swoją postać, zdobywał nowy ekwipunek i ulepszał zbroję. Wszystko to, aby stawić czoła innym graczom oraz komputerowym przeciwnikom. Nie czekaj. Wejdź do świata gry i zostań prawdziwym pogromcom.

Mierz siły na zamiary? inaczej przegrasz

Pogromcy to całkowicie bezpłatna gra, który ma wielkie aspiracje, aby stać się najlepszym, bezpłatnym przeglądarkowym RPG roku. To też świetna gra strategiczna, która wymaga od graczy wielkiego skupienia i użycia szarych komórek. Jeden nieostrożny krok a pożegnasz się z życiem! Uważaj przy tym aby nie wpaść w tarapaty. Nie rzucaj się na wilka stepowego, jeśli nie masz odpowiedniego pancerza i broni.


pogromcy1

W grze wcielicie się w młodego wojownika szukającego chwały. Aby to osiągnąć, będziecie musieli pokonać różnego rodzaju przeciwników. Swoich sił możesz spróbować też na arenie i w Koloseum. Czeka tam na Ciebie mnóstwo wyzwań, a w tym walka z graczami po drugiej stronie monitora.


pogromcy2

Aby jednak móc stawać w szranki, trzeba trenować i rozwijać naszego bohatera. W Pogromcach znajdziemy dziesiątki rodzajów broni i pancerzy, które można kupić od handlarzy, lub wygrać w pojedynkach. Każdy przedmiot może również wylevelować. Da nam to większe szanse na przeżycie. A kupić można między innymi maski, naramienniki, rękawice, łuki, miecze i topory. Do kupienia i zdobycia są też specjalne, magiczne przedmioty oraz eksperckie bronie, lecz tylko najlepsi gracze mają do nich dostęp. Zostań jednym z nich!


pogromcy3

Szukaj przygody i wykonuj zadania

?Doszły do nas słuchy, że w jaskini, w środku Ciemnego lasu widziano wilkołaka. Musisz go zabić!? Tak brzmi jedno z pierwszych zadań, które czeka na każdego śmiałka logującego się do pry. Prawda, że brzmi ciekawie? Świat gry, jak przyznało na rasową grę RPG, jest bardzo rozbudowany i ciekawy. Dzięki Pogromcą spędzimy wiele miłych chwil poznając historię fantastycznej krainy pełnej wilków, bandytów i mitologicznych potworów.

Pogromcy to wyjątkowo wciągająca i darmowa gra. Mechanika rozgrywki jest prosta, ale na pewno da nam mnóstwo radości. Jeśli lubicie gry RPG, wystarczy zalogować się na darmowe konto i można już rozpocząć przygodę.

blog comments powered by Disqus